90 dni darmowego dostępu do specjalistycznych programów dla studentów z niepełnosprawnością - WSEI Kraków
altix-www

Razem z firmą Altix zapraszamy naszych studentów oraz pracowników z niepełnosprawnością wzroku do skorzystania z możliwości darmowego dostępu do programów powiększających, udźwiękawiających i ubrajlawiających, aby mogli komfortowo uczyć się i pracować z domu.

Co trzeba zrobić, żeby uzyskać dostęp do wybranego programu?

• Złożyć zamówienie indywidualnie pocztą elektroniczną na adres: biuro@altix.pl
  • W temacie e-maila prosimy wpisać: "zamówienie programu - specjalne wsparcie dla użytkowników na czas kwarantanny"
  • W treści maila podajcie swoje imię, nazwisko, nazwę naszej uczelni oraz programu, z którego chcecie skorzystać
  • Oferta bezpłatnych licencji programów JAWS, ZoomText, Fusion oraz SuperNova trwa do 30 czerwca 2020 r. Licencje będą działać przez 90 dni od aktywacji.

To kolejna, po audycie dostępności infrastruktury WSEI i wprowadzeniu przez nas pierwszych zmian, odsłona naszej współpracy.