Studia stacjonarne i niestacjonarne

Finanse i Rachunkowość

Finanse i Rachunkowość na WSEI to jedyne studia w Polsce, w trakcie których uzyskasz certyfikat samodzielnego księgowego, uprawniający do wykonywania zawodu lub ceniony wśród kadrowych certyfikat specjalisty ds. kadr i płac – i to już po drugim roku studiów! Bez konieczności dodatkowych kursów.

Nowatorski program dla kierunku FINANSE i RACHUNKOWOŚĆ to unikatowa w skali kraju koncepcja kształcenia o charakterze wybitnie praktycznym. Program umożliwia zdobycie cenionych certyfikacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (SKwP). Po ukończeniu tego programu będziesz miał wiele okazji do pracy, między innymi, jako:

księgowy i samodzielny księgowy

główny księgowy

analityk finansowy

pracownik działu kadr lub płac

specjalista ds. rekrutacji, oceny i rozwoju pracowników

konsultant ds. zarządzania zasobami ludzkimi

Zdobyte u nas kompetencje mogą doprowadzić Cię do stanowiska dyrektora finansowego lub członka zarządu ds. finansowych.

Tworzymy i wdrażamy profesjonalne systemy finansowo-księgowe, do obiegu dokumentów, do controllingu. Nasze kompetencje w zakresie narzędzi informatycznych potwierdza fakt, że sami je tworzymy i wdrażamy w czołowych firmach polskich i międzynarodowych. Nasi najlepsi studenci mają możliwość zdobywania doświadczeń w rzeczywistych projektach realizowanych w zespołach ze studentami informatyki i ekspertami zewnętrznymi.

Wprowadziliśmy system modułowy, który pozwala Ci zarządzać Twoją karierą. Zobacz dostępne moduły na kierunku Informatyka i Ekonometria i kliknij aby dowiedzieć się więcej:

Studiuj Rachunkowość

Dlaczego warto studiować na WSEI:

polski