Hey Gamers na Międzynarodowym Festiwalu Gier Pixel Heaven 2022 - WSEI Kraków
MicrosoftTeams-image (19)

Hey Gamers na Międzynarodowym Festiwalu Gier Pixel Heaven 2022

11 czerwca 2022 studenci naszej uczelni wzięli udział w Międzynarodowym Festiwalu Gier Pixel Heaven, w Warszawie.  Wyjazd odbył się w ramach inicjatywy „Hey, gamers!” zainicjowanej przez Park Technologiczny WSEI by inspirować do rozwoju pasjonatów gamingu.

Celem stworzenia projektu było przede wszystkim wsparcie pasji studentów Informatyki Stosowanej realizujących ścieżkę gry komputerowe i multimedia, ale i nie tylko. Udział w festiwalu był dla przyszłych Game Developerów okazją do pozyskania cennych kontaktów biznesowych oraz zdobycia możliwości odbycia praktyk lub stażu u liderów rynku gier komputerowych. Międzynarodowe środowisko Pixel Heaven dawało także możliwość do zawarcia nowych znajomości oraz poznania znanych postaci, do których należą najlepsi gracze w branży.