Informacja w sprawie zawieszenia zajęć - WSEI Kraków
komunikat_koronawirus

Informacja w sprawie zawieszenia zajęć

Działając zgodnie z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz kierując się troską o bezpieczeństwo naszych studentów i pracowników, informujemy, że od dnia 12.03.2020 r. zajęcia w siedzibach Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie na studiach I stopnia na wszystkich kierunkach, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym, oraz na studiach podyplomowych i w Szkole Programowania WSEI zostają zawieszone do dnia 25.03.2020 r.

Jednocześnie informujemy, że od 13 marca (piątek) od godz. 17.00 zajęcia będą prowadzone zdalnie.

Narzędziem, które rekomendujemy do nauki na odległość jest Microsoft Teams. Jest to usługa internetowa oparta na chmurze, zawierająca zestaw narzędzi i usług służących współpracy zespołowej. Wszyscy studenci oraz wykładowcy WSEI posiadają do niej dostęp - po standardowym zalogowaniu za pomocą swojego konta studenckiego lub służbowego.

Do najbliższego piątku dołożymy starań, aby wszyscy studenci i wykładowcy przeszli intensywny kurs on-line z posługiwania się narzędziem tak, aby umożliwić Państwu realizację wszystkich zajęć zdalnie według obowiązującego harmonogramu. Jeśli natomiast charakter zajęć uniemożliwia ich realizację na odległość, to odbędą się one w późniejszym terminie.

Wszelkie zmiany i dodatkowe informacje będą Państwu przekazywane w Wirtualnym Dziekanacie oraz w kolejnych komunikatach.