Studia I stopnia - WSEI Kraków

Studia I stopnia

Poszukiwanie ścieżki zawodowej to bardzo ważny, ale i stresujący moment w życiu każdego młodego człowieka. Wybór studiów I stopnia to nie tylko decyzja o kierunku edukacji, ale przede wszystkim o ścieżce, którą postanawiamy podążać w najbliższych latach. Musi być on więc dobrze przemyślany i podparty stosowną wiedzą. Można ją oczywiście znaleźć na naszej stronie internetowej, gdzie umieszczamy wszystkie informacje dotyczące rekrutacji, a także przedstawiamy bliżej każdy kierunek, tak byś zyskał szeroki kąt widzenia.
Studia I stopnia to okres, kiedy odkrywasz swoje mocne strony, rozwijasz zainteresowania i kształtujesz przyszłość. WSEI daje Ci narzędzia, dzięki którym możesz nie tylko zdobywać wiedzę, ale także realizować swoje ambicje, nawiązywać wartościowe kontakty oraz rozwijać się w wybranej dziedzinie.
Oferujemy różnorodne kierunki studiów, dostosowane do potrzeb współczesnego rynku pracy. Ale przede wszystkim dajemy Ci przestrzeń do samodzielnego myślenia i wyboru, bo to Ty decydujesz o swojej przyszłości.

Studiuj na WSEI

Zapisy na studia 2024/2025

W Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki przyjęcia na wszystkie kierunki studiów I stopnia odbywają się bez egzaminów wstępnych – liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zapisu.
Informatyka

Informatyka Stosowana

Nasi partnerzy, firmy z branży IT, z którymi opracowaliśmy program studiów na kierunku Informatyka stosowana, podkreślają, że to doskonała ścieżka dla osób, które chcą w pełni przygotować się do pracy w zawodzie, zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym.
Zarządzanie

Zarządzanie

Studia łączą wiedzę z zakresu zarządzania, nowych technologii oraz rozwoju osobistego. To nowoczesny kierunek, który uwzględnia dynamikę zmian we współczesnym świecie. Studia wprowadzą Cię w to, jak projektować, prowadzić oraz nadzorować skuteczne rozmowy handlowe.
Finanse

Finanse i Rachunkowość

Jako student tego kierunku zdobędziesz kompetencje w zakresie umiejętności planowania i raportowania finansowego w przedsiębiorstwie oraz oceny sytuacji finansowej firmy, dokonania wyceny jej wartości i rozumienia sprawozdań finansowych.

Skip to content