Kursy | WSEI Kraków

Kursy

Oferta dedykowana

Jesteś pracodawcom i poszukujesz szkolenia dla swoich pracowników? A może jesteście zorganizowaną grupą znajomych, studentów (samorząd, koło naukowe) i chcecie poszerzyć swoją wiedzę o konkretne zagadnienia?

Skontaktuj się z nami, wspólnie opracujemy program, który będzie dostosowany do Twoich oczekiwań! Wystarczy, że powiesz jakich umiejętności poszukujesz, a my doradzimy jaką ścieżkę najlepiej wybrać.

Czas trwania: ustalany indywidualnie

Miejsce: ul. Św. Filipa 17, 31-150 Kraków lub Online

Kontakt: 515 970 471

Mail: szkolaprogramowania@wsei.edu.pl

W ramach współpracy, proponujemy szkolenia z programowania oraz dyscyplin pokrewnych:

 • Programowanie w C#
 • React
 • Angular
 • Programowanie w Pythonie
 • Wykorzystanie Power BI
 • Excel (poziom średniozaawansowany i zaawansowany)
 • Inne. Napisz do nas jakiego szkolenia szukasz, a my opracujemy je dla Ciebie

Kurs organizowany jest dla zamkniętej grupy.

Czas trwania szkolenia oraz jego tryb ustalany jest indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb. (Zazwyczaj szkolenia trwają ok. 20-30 godzin szkoleniowych). Możemy zorganizować dla Państwa kurs w centrum Krakowa lub Online.

Cena ustalana jest indywidualnie.

Startup Sprint

Startup Sprint to weekendowy kurs startupowy prowadzony przez doświadczonych ekspertów, którzy na co dzień wspierają przedsiębiorców w zarządzaniu biznesem.

Dla wszystkich, którzy zapiszą się na kurs do 12.02 przygotowaliśmy zniżkę w wysokości 20%.

Termin: 25-26.02.2023

Tryb zajęć: Stacjonarne, kurs weekendowy

Prowadzący:

 • Bartłomiej Świstak Piotrowski (Krakowski Świstak) – konsultant strategii w biznesie,
 • Michał Adamczyk – prezes Zarządu fundacji “Kraków Miastem Startupów,
 • dr inż. Ryszard Ćwiertniak – doktor nauk społecznych w zakresie nauk o zarządzaniu i jakości, inżynier elektronik,
 • Agnieszka Rachwał-Mueller – badaczka komunikacji międzykulturowej,
 • Patrycja Hrabiec-Hojda – infobroker i analityk rynku,
 • Paulina Szot – trenerka i konsultantka w obszarze wystąpień publicznych,
 • Rafał Bill – product manager z kilkuletnim doświadczeniem w analizie biznesowej.

Miejsce: ul. Westreplatte 1, 31-033 Kraków

Cena: 1000,00 zł 

Kontakt: 515 970 471

Czy to dla mnie?

Warsztat skierowany jest zarówno do przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki w świecie innowacyjnego biznesu jak i osób zamierzających podjąć wyzwanie budowy własnego start-upu w przyszłości.

Co dostanę?

Przychodząc z innowacyjnym pomysłem, po dwóch dniach wyjdziesz z gotowym modelem biznesowym, planem działania na kolejne miesiące, wskazówkami jak pozyskać inwestora oraz dawką inspiracji i motywacji do pracy.

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na własny biznes (lub nie chcesz się nim dzielić), możesz pracować nad rozwiązaniem, które powstanie w trakcie warsztatów – zdobędziesz wówczas praktyczną wiedzę, która pomoże Ci wystartować w startupowym świecie.

Podczas warsztatów:

 • dowiesz się jak zweryfikować pomysł na innowacyjny biznes, jak obudować go modelem biznesowym i za co tak na prawdę płacą Twoi klienci,
 • poznasz technik zbierania informacji o rynku i konkurencji stosowane przez doświadczonych infobrokerów,
 • zrozumiesz jak myśli inwestor i jak najlepiej sprzedać mu swoją ideę, aby pozyskać środki na rozwój biznesu,
 • nauczysz się korzystać z prostych i darmowych narzędzi, które pozwolą Ci samodzielnie uruchomić stronę internetową i wejść w świat cyfrowego biznesu,
 • poznasz innowacyjnych przedsiębiorców, inwestorów oraz ekspertów aktywnie działających w krakowskim ekosystemie startupowym.

Programowanie w Pythonie

W trakcie  kursu poznasz język programowania Python oraz spojrzysz na programowanie z zupełnie innej perspektywy. Szkolenie przygotowuje do projektowania i tworzenia własnych programów oraz skryptów.

Czas trwania: 40 godzin szkoleniowych

Termin: Kurs zostanie uruchomiony w momencie zebrania grupy min. 8 osób

Tryb zajęć: Stacjonarne, kurs weekendowy

Prowadzący: Łukasz Siatka orz Maciej Godny

Miejsce: ul. św. Filipa 17, WSEI

Cena: 2500,00 zł 

Kontakt: 503 473 917

Python to najbardziej pożądany i najszybciej rozwijający się język programowania. Aktualnie, rynek pracy wykazuje największe zapotrzebowanie na specjalistów z Pythona. Język ten jest równocześnie uznawany za jeden z najłatwiejszych, a więc jest idealny dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kodowaniem.

Jego składnia, która przypomina pseudokod i opiera się na słowach z języka angielskiego, jest prosta do zrozumienia i pozwala na efektywną analizę kodu. Python posiada również wiele rozbudowanych bibliotek pozwalających na wykonywanie obliczeń naukowych, analizę danych, uczenie maszynowe, pisanie skryptów sieciowych, czy programowanie aplikacji internetowych. Do niekwestionowanych zalet Pythona zalicza się również jego uniwersalność oraz duża społeczność użytkowników.

Po zakończonym kursie, będziesz:

 • znać możliwości języka Python,
 • rozumieć kod napisany w języku Python,
 • potrafić używać trybu interaktywnego, a także umieć uruchamiać kod z pliku,
 • umieć projektować i tworzyć własne programy oraz skrypty,
 • rozumieć podstawowe założenia programowania obiektowego,
 • korzystać z zewnętrznych bibliotek oraz tworzyć własne moduły,
 • potrafić przełożyć postawione problemy na wykonywalny kod i korzystać z zewnętrznych modułów.

(R)ewolucja podatkowa „Polskiego ładu” – jak wpłynie na Twój biznes?

Szkolenie przybliży tematykę zmian w polskim systemie podatkowym. Zapoznasz się ze zmianami w podatkach dochodowych (PIT, CIT, ryczałt) oraz w VAT, OP, KKS oraz innych ustawach, wprowadzonymi w ramach Polskiego Ładu

Czas trwania: 4 godziny
Termin: 25.04.2022, godz. 16:00-18:00
Prowadzący: Justyna Zając-Wysocka
Doktorantka w Zakładzie Prawa Finansowego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, prezes zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o.

Przewodnicząca Małopolskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych

Ekspert Polskiej Izby Turystyki i członek Komisji Fiskalnej ECTAA, wieloletni współpracownik polskich i międzynarodowych firm doradczych, jeden z założycieli Stowarzyszenia Doktorantów i Doktorów Prawa Podatkowego z siedzibą w Krakowie, członek polskiego Oddziału IFA (International Fiscal Association), uczestnik licznych konferencji naukowych z zakresu prawa podatkowego

Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług oraz procedury administracyjnej i sądowoadministracyjnej, uznana za jednego z najlepszych doradców podatkowych w zakresie sporów podatkowych (IX Ranking Dziennika Gazety Prawnej).
Tryb zajęć: Stacjonarne
Miejsce: WSEI
Cena: 350 zł
Kontakt: 515 970 471

Szkolenie przybliży tematykę zmian w polskim systemie podatkowym. Zapoznasz się ze zmianami w podatkach dochodowych (PIT, CIT, ryczałt) oraz w VAT, OP, KKS oraz innych ustawach, wprowadzonymi w ramach Polskiego Ładu.

Digital marketing jako przestrzeń komunikacji z Klientem

W czasach, w których Twoja marka musi być obecna w świecie Digital, otrzymasz dopasowane narzędzia, które pomogą Ci prowadzić komunikację marketingową, która zainteresuje Twoich odbiorców.

Czas trwania: 16 godzin szkoleniowych
Termin: 08-09.04
Prowadzący: Sylwia Walkowicz
Co-founder & Marketing Director w Friends Make Brands. Wykładowca i szkoleniowiec. Z marketingiem związana od dekady. Doświadczenie zdobywała w jednej z największych spółek medialnych w Polsce oraz w wiodących agencjach reklamowych. Na co dzień odpowiedzialna za tworzenie strategii marketingowych, koncepcji kreatywnych oraz budowanie marek. W jej portfolio znajdziecie setki kampanii z różnych branż.
Tryb zajęć: Stacjonarne
Miejsce: WSEI
Cena: 750 zł (* dla studentów WSEI 650zł).
Kontakt: 515 970 471

Podczas szkolenia dowiesz się, dlaczego treści tworzone dla wszystkich, nie trafiają do nikogo. Nauczysz się dobierać kanały komunikacji oraz zwiększać zasięgi organiczne. Przekonasz się, czy warto być na TikToku, poznasz modelowy proces współpracy z influencerami i dowiesz się, jak wypromować swój film na YouTube za 2 grosze. Poznasz sposoby radzenia sobie z kryzysami w social media oraz otrzymasz wskazówki, jak prowadzić komunikację działań CSR. Dowiesz się, jakie kanały, narzędzia i trendy wykorzystać do rozwoju marki, aby stworzyć love brand i rozkochać w sobie Klienta!

Kurs przygotowujący do egzaminów Microsoft Office Specialist EXCEL i WORD

Kurs MOS Excel i Word jest przeznaczony dla osób, które chcą uzyskać certyfikaty Microsoftu, potwierdzające nabycie praktycznych umiejętności posługiwania się pakietem MS Office.

Czas trwania: 20 godzin szkoleniowych
Początek: sierpień/wrzesień
Tryb zajęć: Online
Cena: 1 000 zł (cena zawiera kurs przygotowujący do egzaminów,
3 Egzaminy Microsoft Office Specialist + 1 Poprawka).
Kontakt: 503 055 901 / 515 970 471

Program kursu jest oparty na materiałach udostępnianych przez firmę Microsoft. Od kandydatów nie jest wymagane posiadanie żadnych umiejętności początkowych w zakresie posługiwania się nauczanymi aplikacjami.

Ze względu na to, iż egzaminy odbywają się w języku angielskim, materiały na zajęcia zostały opracowane w tym właśnie języku, natomiast same zajęcia odbywają się w języku polskim.

Po ukończeniu kursu uczestnikowi przysługuje podejście do 3 egzaminów oraz 1 poprawki:

MOS 77-418 Word: https://www.microsoft.com/pl-pl/learning/exam-77-418.aspx

MOS 77-427 Excel Expert Part One: https://www.microsoft.com/pl-pl/learning/exam-77-427.aspx

MOS 77-428 Excel Expert Part Two: https://www.microsoft.com/pl-pl/learning/exam-77-428.aspx

WPROWADZENIE DO MICROSOFT AZURE. Kurs przygotowujący do egzaminu AZ-900: Microsoft Azure Fundamentals

Kurs ten stanowi wprowadzenie do Azure – chmury dostarczanej przez Microsoft i przygotowuje do zdania egzaminu Azure Fundamentals (AZ-900).

Czas trwania: 16 godzin szkoleniowych
Początek: 17, 18.04
Tryb zajęć: Online
Cena: 1 299 zł + opłata wpisowa 50 zł
Kontakt: 503 055 901 / 515 970 471

Obecnie technologie i usługi chmurowe są wszechobecne – od DropBox i Natalisa aż po systemy produkcyjne największych banków. Tysiące systemów w olbrzymim stopniu oparte są na rozwiązaniach chmurowych i wykorzystują ich największe zalety – skalowalność, elastyczność i bezpieczeństwo. Kurs ten stanowi wprowadzenie do Azure – chmury dostarczanej przez Microsoft i przygotowuje do zdania egzaminu Azure Fundamentals (AZ-900).

Kurs kierowany jest do osób przygotowujących się do zdania egzaminu Azure Fundamentals (AZ-900), chcących zdobyć solidne fundamenty Azure ’a umożliwiające samodzielną pracę z tym środowiskiem i dalsza naukę oraz przystąpienie do kolejnych egzaminów.

Techniki informacyjne i multimedialne w pracy nauczyciela

Szkolenie dostarcza wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, przepisów regulujących prawa i obowiązki detektywa oraz zasad wykonywania działalności gospodarczej w obszarze usług detektywistycznych.

Czas trwania: 16 godzin szkoleniowych
Początek: Szkolenie zostanie uruchomione w momencie zebrania grupy
Tryb zajęć: Online
Cena: 599 zł + opłata wpisowa 50 zł
Kontakt: 503 055 901 / 515 970 471

W ramach warsztatów zdobędziesz umiejętności sprawnego wykorzystywania nowoczesnych informacyjnych i multimedialnych technik w pracy nauczyciela, tworzenia prezentacji Prezi, PowerPoint, nagrywania filmów, obróbki zdjęć, publikowania materiałów naukowych za pośrednictwem profili społecznościowych, YouTube. Dowiesz się, w jaki sposób maksymalnie wykorzystać możliwości, jakie daje świat cyfrowy:

 • jak uatrakcyjnić prowadzone lekcje,
 • jak trafić z przekazem edukacyjnym do ucznia,
 • w jaki sposób sprawić, aby wiedza była bezpośrednio doświadczana.

Stworzone przez Ciebie materiały edukacyjne zyskają zupełnie nowy technologiczny wymiar. Zobaczysz, w jaki sposób interaktywna praca z uczniem, studentem staje się płaszczyzną do realizacji różnorodnych pomysłów i sposobów postrzegania świata.

* Na czas realizacji szkolenia WSEI w Krakowie udostępni słuchaczom dostęp do uczelnianej platformy e-learningowej oraz Office 365 EDU.

* Sugerujemy, aby słuchacze na czas szkolenia, o ile to możliwe, przynieśli ze sobą prywatne smartfony, tablety, laptopy. Podczas zajęć trenerzy pomogą w instalacji i konfiguracji oprogramowania edukacyjnego, sprzęt będzie również wykorzystywany do obserwowania efektów prac „z punktu widzenia ucznia”.

Warsztaty dedykowane są szczególnie dla nauczycieli, wykładowców, trenerów, szkoleniowców, którzy pragną w znaczący sposób uatrakcyjnić sposoby i metody przekazywanej wiedzy. Podczas warsztatów uczestnicy nabędą umiejętności wykorzystania nowoczesnych technologii informacyjnych w procesie edukacji oraz kreowania własnego niepowtarzalnego interaktywnego przekazu. Nowy wymiar edukacji!

Analiza ryzyka i ocena skutków wg RODO/ISO

Szkolenie przygotowuje do wykonania analizy ryzyka w ochronie danych, a także oceny skutków dla ochrony danych w podmiotach publicznych i prywatnych.

Czas trwania: 5 godzin / 1 dzień
Początek: Szkolenie zostanie uruchomione w momencie zebrania grupy
Tryb zajęć: Online
Prowadzący: Sylwia Templin-Świtała. Administrator Bezpieczeństwa Informacji. Audytor wiodący wg ISO/IEC 27001
Cena: 400 zł + opłata wpisowa 50 zł
Kontakt: 503 055 901 / 515 970 471

Kurs prowadzony jest przez audytora wiodącego Systemu Zarządzania bezpieczeństwem Informacji wg normy ISO/IEC 27001, praktykującego jako Inspektor Ochrony Danych i audytor w podmiotach leczniczych. Trener i wykładowca Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie z zakresu przedmiotów bezpieczeństwa informacji i audytu w ochronie danych.

Zgodnie z Art. 29. ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych (Dz. U. z 2018 r., poz. 2163 z późn. zm.) o wydanie licencji może ubiegać się osoba, jeżeli:

 • posiada obywatelstwo polskie lub obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub przysługuje jej, na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa Unii Europejskiej, prawo do podjęcia zatrudnienia lub wykonywania działalności gospodarczej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • ukończyła 21 lat;
 • posiada wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe;
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych;
 • nie toczy się przeciwko niej postępowanie o umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
 • nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
 • nie została zwolniona dyscyplinarnie z Policji, Straży Granicznej, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Biura Ochrony Rządu, Służby Ochrony Państwa, wojska, prokuratury, sądu lub z innego urzędu administracji publicznej w Rzeczypospolitej Polskiej lub innym państwie, w okresie ostatnich 5 lat;
 • posiada pozytywną opinię komendanta powiatowego (rejonowego, miejskiego) Policji właściwego ze względu na jej miejsce zamieszkania, sporządzoną na podstawie aktualnie posiadanych informacji przez Policję albo – w przypadku obywatela innego państwa – przez organ odpowiedniego szczebla i kompetencji państwa, właściwego ze względu na miejsce jej zamieszkania;
 • posiada zdolność psychiczną do wykonywania czynności, o których mowa w art. 2 ust. 1, stwierdzoną orzeczeniem lekarskim;
 • legitymuje się dokumentem potwierdzającym odbycie szkolenia w zakresie zagadnień ochrony danych osobowych, ochrony informacji niejawnych, przepisów regulujących prawa i obowiązki detektywa oraz zasad wykonywania działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych

Tworzenie stron internetowych z użyciem WordPress

Szkolenie 100% praktyczne, wiedza teoretyczna przekazywana jest podczas praktycznej realizacji konkretnego punktu szkolenia. W miarę możliwości tworzona jest witryna w oparciu o rzeczywiste wymagania i potrzeby wybranego uczestnika/uczestników szkolenia.

Czas trwania: 16 godzin, 2 dni
Początek: Szkolenie zostanie uruchomione w momencie zebrania grupy
Tryb zajęć: Online
Cena: 850 zł + opłata wpisowa 50 zł
Kontakt: 503 055 901 / 515 970 471

W czasie szkolenia tworzymy od podstaw serwis internetowy, wprowadzamy i optymalizujemy treści pod kątem działań pozycjonowania i reklamy w wyszukiwarce. Instalujemy popularne i sprawdzone wtyczki usprawniające działanie i zarządzanie serwisu. Integrujemy witrynę z Social mediami, instalujemy system statystyk Google Analytics.

Szkolenie kierowane jest do osób zarządzających firmowymi serwisami internetowymi lub chcących utworzyć od zera nową witrynę opartą o WordPress (firmową lub prywatną).

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
Field is required!
Adres e-mail
Field is required!
Numer telefonu
Field is required!
Wybór szkolenia
 • - wybierz kurs -
 • Startup Sprint
 • Programowanie w Pythonie
 • (R)ewolucja podatkowa „Polskiego ładu” – jak wpłynie na Twój biznes?
 • Digital marketing jako przestrzeń komunikacji z Klientem
 • Kurs przygotowujący do egzaminów Microsoft Office Specialist EXCEL i WORD
 • WPROWADZENIE DO MICROSOFT AZURE. Kurs przygotowujący do egzaminu AZ-900: Microsoft Azure Fundamentals
 • Techniki informacyjne i multimedialne w pracy nauczyciela
 • Analiza ryzyka i ocena skutków wg RODO/ISO
 • Tworzenie stron internetowych z użyciem Wordpress
Field is required!
Field is required!

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i zgłoś się na kurs! Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, odezwiemy się do Ciebie, aby omówić szczegóły.

Natalia

Natalia Uchwat

Centrum Rozwoju Kompetencji WSEI
nuchwat@wsei.edu.pl
+48 515 970 471

Skip to content