Letnie wtorki - darmowe warsztaty integracyjne dla społeczności polskiej i ukraińskiej - WSEI Kraków
letnie_wtorki_z_wsei_grafika_ogólna_www (3)

23.08.2022 Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki rozpoczyna realizację projektu „Letnie wtorki” przygotowanego we współpracy z Fundacją Internationaler Bund Polska i UNICEF. Projekt ma na celu integrację uczestników (dzieci, młodzieży i dorosłych) ze środowisk polsko-ukraińskich oraz rozwój ich wiedzy i kompetencji, zwłaszcza w zakresie nowych technologii i komunikacji międzykulturowej.

Inicjatywa obejmuje serię bezpłatnych warsztatów edukacyjnych, skierowanych do dzieci i młodzieży, w ramach których uczestnicy i uczestniczki będą mieli możliwość poznać rówieśników, kreatywnie spędzić czas oraz zdobyć nowe umiejętności. Pośród aktywności znajdą się zajęcia z przedsiębiorczości, komputerowe z wykorzystaniem Visual Studio oraz z podstaw programowania gier przy użyciu silnika Unity, a także gry zespołowe o charakterze team buildingowym. Spotkania w ramach cyklu to także okazja do integracji dla opiekunów, dla których każdorazowo zostanie przygotowana specjalna strefa odpoczynku.

Warsztaty będą się odbywać w salach szkoleniowych i pracowniach komputerowych na campusie Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, w każdy wtorek miesiąca od sierpnia do września 2022.

Dowiedz się więcej >>