Trwa rekrutacja na studia podyplomowe - WSEI Kraków
cover podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe w roku akademickim 2022/2023. Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki oferuje 11 kierunków, w ramach których kandydaci mogą zwiększyć swoje zawodowe kompetencje.

Studia podyplomowe to jeden z elementów edukacyjnej misji Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Wciąż je udoskonalamy i angażujemy do współpracy najlepszych ekspertów. Dbamy, aby nasi słuchacze, poza wiedzą, otrzymali przestrzeń na dzielenie się praktyką oraz budowanie wartościowych relacji.

Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami, firmami i społecznościami z branży IT, finansów, mediów. Z agencjami marketingowymi, uczelniami wyższymi, trzecim sektorem oraz instytucjami publicznymi.

Dzięki temu odpowiadamy na potrzeby naszych słuchaczy, którzy mają ugruntowaną pozycję zawodową, ale wciąż chcą poszerzać horyzonty i doskonalić swoje umiejętności oraz kompetencje.

Poznaj ofertę studiów podyplomowych >