Rekrutacja | WSEI Kraków

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje studia we WSEI!

Informatyka i ekonometria

Informatyka i Ekonometria

Partner strategiczny

Postawiliśmy sobie cel: być liderem w nauczaniu technologii Microsoft w Małopolsce. Bazujemy wyłącznie na środowiskach deweloperskich, bazodanowych, serwerowych Microsoft i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Oparliśmy nauczanie w 100% o kursy komercyjne Microsoft (Imagine Academy) CISCO (Cisco Academy), które są rozpoznawalne i cenione na całym świecie.

Czy wiesz, że w 2020 r. programista w Krakowie zarabiał średnio 7849 zł na rękę?
źródło: bulldogjob.pl

Zarządzanie

Zarządzanie

Partner strategiczny

Zarządzanie we WSEI to innowacyjny kierunek, uwzględniający szybkość zachodzących zmian we współczesnym świecie, łączący wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu, najnowszych technologii oraz rozwoju osobistego. Program studiów, kadra oraz proces uczenia zostały przygotowane we współpracy Capgemini – jedną z najnowocześniejszych firm outsourcingowych w Polsce.

Czy wiesz, że w 2020 r. wynagrodzenia specjalistów ds. marketingu dalej rosły, a ich mediana wyniosła 7200 zł na rękę?
źródło: goldmanrecruitment.pl

Finanse i rachunkowość

Finanse
i rachunkowość

Partner strategiczny

Finanse i Rachunkowość we WSEI to jedyne studia w kraju, które są prowadzone wspólnie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. W ramach zajęć poznasz doświadczonych praktyków, a dzięki wybranym modułom zdobędziesz certyfikaty Specjalisty ds. rachunkowości i Specjalisty ds. kadr i płac. Tym samym będziesz gotowy do pracy w zawodzie po 2. roku studiów.

Czy wiesz, że księgowi byli jedną z niewielu grup zawodowych, która w 2020 r. miała większy wybór ofert pracy niż w roku 2019?
źródło: rp.pl

Indywidualne wsparcie 365 dni w roku

Na WSEI zawsze możesz liczyć na wsparcie. Zapraszamy, jeśli chcesz zobaczyć uczelnię na własne oczy, dowiedzieć się więcej o wybranym kierunku lub porozmawiać z naszym wykładowcą lub studentem. Jeśli masz obawy o to, czy udźwigniesz finansowanie studiów i czy uda Ci się połączyć naukę i pracę zawodową, to nie wahaj się porozmawiać z naszym Kierownikiem Biura Karier! Poszukamy wspólnie inspiracji dla Twojej ścieżki kariery, doradzimy sposoby na efektywną naukę, ożywimy Twoją motywację i podpowiemy, co w branży piszczy.

Skontaktuj się z nami!

Klaudia Bała

asystentka ds. marketingu, absolwentka Zarządzania we WSEI

kbala@wsei.edu.pl

Zapytaj teraz

Krzysztof Tokarz

kierownik Biura Karier WSEI

ktokarz@wsei.edu.pl

Dlaczego wybór naszych studentów padł na WSEI?

Co wyróżnia szkołę i sprawia, że chce się do niej wracać? Zobaczcie sami! 🙂 #StudiujZGłową

We WSEI możesz liczyć na zniżki w czesnym i stypendia, które sprawią, że studiowanie będzie łatwiejsze.

Wysokie Loty, czyli program dla ambitnych

Uzyskałeś min. 80% punktów na maturze z matematyki lub informatyki? To świetnie! Na zdolnych maturzystów we WSEI czeka bezpłatny semestr i więcej!

Karta Dużej Rodziny

Ulgę w wysokości 5% na studia we WSEI otrzyma każdy student, który ma Kartę Dużej Rodziny.

Życie studenckie

WSEI jest w samym sercu Krakowa. Po zajęciach w 5 minut dotrzesz na najpiękniejszy Rynek w Europie, który oferuje mnóstwo atrakcji i miejsc do wspólnej zabawy.

Erasmus +

WSEI daje możliwość studentom zdobycia doświadczeń w środowisku międzynarodowym. Realizujemy projekty współpracy i wymiany akademickiej z uczelniami w państwach Unii Europejskiej.

Stypendia

Stypendia socjalne oraz stypendia Rektora są cyklicznie przyznawane i nasi studenci zasilają swoje budżety.

Biuro Karier

Z naszym Biurem Karier znajdziesz pracę, staż lub praktykę, poznasz najlepszych pracodawców, zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe, dokonasz wyboru dalszej ścieżki rozwoju, przygotujesz profesjonalne dokumenty aplikacyjne m.in. CV oraz list motywacyjny.

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

+(48) 515 388 491 lub 517 708 245
rekrutacja@wsei.edu.pl
messenger
Ul. św. Filipa 17
(Pawilon Administracyjny, parter)

Punkt Rekrutacyjny czynny 6 dni w tygodniu.
Poniedziałek – sobota 9:00 – 15:00

(Uwaga! Punkt Rekrutacji wznowił pracę stacjonarną od 1.06. 2020 r. Kandydatów zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania przez facebooka lub telefonicznie).