Rekrutacja | WSEI Kraków

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje studia we WSEI!

Informatyka i ekonometria

Partner strategiczny

Informatyka i Ekonometria

Partner strategiczny

Postawiliśmy sobie cel: być liderem w nauczaniu technologii Microsoft w Małopolsce. Bazujemy wyłącznie na środowiskach deweloperskich, bazodanowych, serwerowych Microsoft i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Oparliśmy nauczanie w 100% o kursy komercyjne Microsoft (Imagine Academy) CISCO (Cisco Academy), które są rozpoznawalne i cenione na całym świecie.

Czy wiesz, że w pierwszym półroczu 2019 roku na największe zarobki – oscylujące wokół 13250 zł – mogli liczyć programiści w Krakowie?
źródło: nofluffjobs.com

Moduły do wyboru (dawne specjalności):

Zarządzanie

Partner strategiczny

Zarządzanie

Partner strategiczny

Zarządzanie we WSEI to innowacyjny kierunek, uwzględniający szybkość zachodzących zmian we współczesnym świecie, łączący wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu, najnowszych technologii oraz rozwoju osobistego. Program studiów, kadra oraz proces uczenia zostały przygotowane we współpracy Capgemini – jedną z najnowocześniejszych firm outsourcingowych w Polsce.

Czy wiesz, że zarobki specjalisty ds. marketingu wynoszą 3500 – 8000 zł, natomiast social media managera 8000 – 12000 zł?
źródło: wirtualnemedia.pl

Moduły do wyboru (dawne specjalności):

Finanse i rachunkowość

Partner strategiczny

Finanse
i rachunkowość

Partner strategiczny

Finanse i Rachunkowość we WSEI to jedyne studia w kraju, które są prowadzone wspólnie ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. W ramach zajęć poznasz doświadczonych praktyków, a dzięki wybranym modułom zdobędziesz certyfikaty Specjalisty ds. rachunkowości i Specjalisty ds. kadr i płac. Tym samym będziesz gotowy do pracy w zawodzie po 2. roku studiów.

Czy wiesz, że księgowi znaleźli się na 3. miejscu wśród najbardziej pożądanych pracowników w 2019 roku?
źródło: wirtualnemedia.pl

Moduły do wyboru (dawne specjalności):

Indywidualne wsparcie 365 dni w roku

We WSEI zawsze możesz liczyć na wsparcie. Zapraszamy, jeśli chcesz zobaczyć uczelnię na własne oczy, dowiedzieć się więcej o wybranym kierunku lub porozmawiać z naszym wykładowcą lub studentem. Jeśli masz obawy o to, czy udźwigniesz finansowanie studiów i czy uda Ci się połączyć naukę i pracę zawodową, to nie wahaj się porozmawiać z naszym doradcą zawodowym! Poszukamy wspólnie inspiracji dla Twojej ścieżki kariery, doradzimy sposoby na efektywną naukę, ożywimy Twoją motywację i podpowiemy, co w branży piszczy.

Skontaktuj się z nami!

Klaudia Bała

asystentka ds. marketingu, absolwentka Zarządzania we WSEI

kbala@wsei.edu.pl

 Zapytaj teraz

Izabela Kurzeja

doradca zawodowy

ikurzeja@wsei.edu.pl

Dlaczego wybór naszych studentów padł na WSEI?

Co wyróżnia szkołę i sprawia, że chce się do niej wracać? Zobaczcie sami! 🙂 #StudiujZGłową

Dlaczego warto studiować po angielsku?

W trakcie nauki będziesz korzystać z najnowszych źródeł branżowych oraz nauczysz się efektywnie korzystać z dokumentacji. W ten sposób oszczędzisz sobie tłumaczenia zdobytej wiedzy w przyszłej pracy.

Bycie dobrym specjalistą otwiera wiele drzwi. Bycie dobrym specjalistą sprawnie posługującym się językiem angielskim otwiera każde drzwi. Po studiach możesz pracować w wymarzonej firmie z dowolnej części świata, zdalnie czy na miejscu.

Ukończone studia w języku angielskim z pewnością wyróżnią Cię w oczach rekrutera, który codziennie trzyma w rękach dziesiątki CV kandydatów o podobnym profilu.

Pracodawcy z firm o globalnym zasięgu na równi z wiedzą merytoryczną cenią umiejętność pracy w międzynarodowym zespole. U nas znajdziesz odpowiednie otoczenie, żeby ją wykształcić.

Nieużywane przez nas umiejętności zanikają. Nie pozwól, by wieloletnia nauka języka angielskiego w szkole poszła na marne. Studiowanie po angielsku nie tylko pozwoli Ci utrzymać dotychczasowy poziom, ale również wzbogacić swoje słownictwo o ważne pojęcia biznesowe.

Najwięcej uczymy się od ludzi. U nas otrzymasz możliwość czerpania wiedzy od wykładowców z renomowanych uczelni zagranicznych i kolegów z grupy pochodzących z różnych części świata. Ucieszymy się, jeśli z tych relacji powstaną wieloletnie przyjaźnie.

We WSEI możesz liczyć na zniżki w czesnym i stypendia, które sprawią, że studiowanie będzie łatwiejsze.

Wysokie Loty, czyli program dla ambitnych

Uzyskałeś min. 80% punktów na maturze z matematyki lub informatyki? To świetnie! Na zdolnych maturzystów we WSEI czeka bezpłatny semestr i więcej!

Karta Dużej Rodziny

Ulgę w wysokości 5% na studia we WSEI otrzyma każdy student, który ma Kartę Dużej Rodziny.

Życie studenckie

WSEI jest w samym sercu Krakowa. Po zajęciach w 5 minut dotrzesz na najpiękniejszy Rynek w Europie, który oferuje mnóstwo atrakcji i miejsc do wspólnej zabawy.

Erasmus +

WSEI daje możliwość studentom zdobycia doświadczeń w środowisku międzynarodowym. Realizujemy projekty współpracy i wymiany akademickiej z uczelniami w państwach Unii Europejskiej.

Stypendia

Stypendia socjalne oraz stypendia Rektora są cyklicznie przyznawane i nasi studenci zasilają swoje budżety.

Biuro Karier

Z naszym Biurem Karier znajdziesz pracę, staż lub praktykę, poznasz najlepszych pracodawców, zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe, dokonasz wyboru dalszej ścieżki rozwoju, przygotujesz profesjonalne dokumenty aplikacyjne m.in. CV oraz list motywacyjny.

Rekrutacja

Droga Kandydatko! Drogi Kandydacie!

Zapraszamy Cię do uzupełnienia formularza rekrutacyjnego on-line. Twoja aplikacja zostanie przez nas zweryfikowana. Poinformujemy Cię o poprawności wpisanych danych lub poprosimy o ich uzupełnienie. Po poprawnym uzupełnieniu formularza otrzymujesz gwarancję miejsca na studiach, które wybrałeś.

Jednocześnie przypominamy, że do wydania ostatecznej decyzji wymagane jest dostarczenie oryginałów dokumentów do Punktu Rekrutacyjnego. Nasz Punkt Rekrutacyjny wznowił pracę stacjonarną od 1.06.2020 r. Dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu wprowadziliśmy kalendarz spotkań. Umów się na wygodny dla Ciebie termin przez facebooka lub zadzwoń +48 515 388 491. Punkt Rekrutacyjny jest otwarty od poniedziałku do soboty (od 9:00 do 15:00).

Spokojnie, na pewno zdążysz dołączyć do grona naszych studentów! Ze względu na przesunięcie terminów matur wydłużyliśmy proces rekrutacji do 30. października 2020 r.

Listę wszystkich wymaganych dokumentów znajdziesz tu.

Aby zapisać się na studia należy:
 • Wypełnić elektroniczny formularz na stronie uczelni (UWAGA: wypełnienie samego formularza rekrutacyjnego nie jest równoznaczne z zapisaniem się na studia) oraz dostarczyć go do Punktu Rekrutacyjnego (Pawilon Administracyjny, parter, ul. Św. Filipa 17).
Na początek przygotuj potrzebne dokumenty
 • dowód osobisty
 • świadectwo ukończenia szkoły średniej
 • świadectwo maturalne
 • zdjęcie w wersji cyfrowej (wykonane zgodnie z wymogami stosowanymi przy wydawaniu dowodów osobistych)
 • Wypełnij formularz rekrutacyjny
 • Po zalogowaniu do formularza rekrutacyjnego wygenerują się wszystkie dokumenty wymagane do przyjęcia Cię na studia
 • Dokumenty dostarcz osobiście do Punktu Rekrutacji – należy je wydrukować  i podpisać na każdej stronie
 • Jeśli nie możesz dotrzeć osobiście, wypełnij druk pełnomocnictwa i wskaż w nim osobę, która w Twoim imieniu złoży i podpisze dokumenty rekrutacyjne
Opłatę rekrutacyjną w wysokości 200 zł należy wpłacać na konto:
Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
31-150 Kraków
Św. Filipa 17

PeKaO S.A. ul. Pijarska 1
23 1240 4533 1111 0000 5423 5922

w tytule prosimy wpisać: opłata rejestracyjna + imię i nazwisko

Dostarcz komplet dokumentów do Punktu Rekrutacyjnego (Pawilon Administracyjny, parter, ul. Św. Filipa 17).

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą:

 • dowód osobisty (do wglądu)
 • świadectwo ukończenia szkoły średniej
 • świadectwo dojrzałości lub oryginalny odpis świadectwa dojrzałości (do wglądu)
 • kserokopię świadectwa dojrzałości
 • dowód wniesienia opłaty wpisowej na konto Uczelni
 • podpisaną przez Ciebie ankietę osobową ze zdjęciem w wersji cyfrowej (wykonanym zgodnie z wymogami stosowanymi przy wydawaniu dowodów)
 • podpisane przez Ciebie podanie do Rektora
 • dwa egzemplarze umowy o kształcenie (podpisane przez Ciebie na każdej stronie)
 • dwa egzemplarze regulaminu opłat (podpisane przez Ciebie na każdej stronie)
 • podpisane przez Ciebie ślubowanie
UWAGA! O kolejności przyjęć i promocji decyduje data przyjęcia dokumentów. Pamiętaj, wymagany jest komplet dokumentów i dokumenty MUSZĄ być przez Ciebie podpisane!

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

 +(48) 515 388 491 lub 517 708 245
rekrutacja@wsei.edu.pl
messenger
Ul. św. Filipa 17
(Pawilon Administracyjny, parter)

 

Punkt Rekrutacyjny czynny 6 dni w tygodniu.
Poniedziałek – sobota 9:00 – 15:00

 

(Uwaga! Punkt Rekrutacji wznowił pracę stacjonarną od 1.06. 2020 r. Kandydatów zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania przez facebooka lub telefonicznie).

Skip to content