Rekrutacja na studia 2024/2025 - WSEI Kraków
slider rekrutacja

Zapisy na studia 2024/2025

O rekrutacji

W Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki przyjęcia na wszystkie kierunki studiów I i II stopnia odbywają się bez egzaminów wstępnych – liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zapisu.

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na studia licencjackie rozpocznie się 10 maja 2024 r. i potrwa do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zajęcia prowadzone są w formie studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Rekrutacja krok po kroku – studia I stopnia

FAQ Rekrutacja 2024/2025 – studia I stopnia

Aby zapisać się na studia należy wypełnić formularz rekrutacyjny on-line workflow.wsei.edu.pl
Rejestracji na studia należy dokonać online. Oryginały dokumentów trzeba dostarczyć osobiście lub przez osoby trzecie w terminie 21 dni od daty rejestracji w systemie Workflow (nie dotyczy tegorocznych maturzystów).
Rekrutacja w roku akademickim 2024/2025 rozpocznie się 10 maja 2024 r. i potrwa do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
Możesz uzupełnić formularz rekrutacyjny on-line oraz uiścić opłatę wpisową. Po otrzymaniu świadectwa maturalnego należy powrócić do formularza i uzupełnić niezbędne informacje.
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał)
  • świadectwo maturalne (oryginał)
  • paszport lub dowód osobisty
  • zdjęcie
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej (oryginał) wraz z tłumaczeniem przysięgłym
  • świadectwo maturalne (oryginał) lub dokument podobny do niego z innego kraju wraz z tłumaczeniem przysięgłym
  • paszport
  • ubezpieczenie
  • apostille/legalizacja wraz z tłumaczeniem przysięgłym
  • certyfikat znajomości języka polskiego na poziomie B1
Głównie korzystamy z Microsoft Teams, rzadziej mailowo lub na platformie edukacyjnej WSEI.
Od 1 października 2023 r. wprowadzamy dla Was dostępność mLegitymacji. W celu korzystania z mLegitymacji studenckiej należy pobrać aplikację na telefon. Dowiedz się więcej
Nie, natomiast na kierunku „Zarządzanie” student może wybrać moduł kształcenia w języku angielskim - International Marketing and Sales. Dowiedz się więcej
Dowiedz się więcej
Tak, najzdolniejsi maturzyście mogą przystąpić do programu „WYSOKIE LOTY”. Dowiedz się więcej
Zapraszamy do kontaktu

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na Zarządzanie II stopnia rozpocznie się 10 maja 2024 r. i potrwa do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Zajęcia prowadzone są w formie studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Rekrutacja krok po kroku – studia II stopnia

FAQ Rekrutacja 2024/2025 – studia II stopnia

Aby zapisać się na studia należy wypełnić formularz rekrutacyjny on-line: workflow.wsei.edu.pl
Rejestracji na studia należy dokonać online. Oryginały dokumentów trzeba dostarczyć osobiście lub przez osoby trzecie w terminie 21 dni od daty rejestracji w systemie workflow.
Rekrutacja na Zarządzanie II stopnia w roku akademickim 2024/2025 rozpocznie się 10 maja 2024 r. i potrwa do 30 września 2024 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
  • skan dyplomu ukończenia studiów I stopnia (oryginał należy okazać podczas wpisu na studia)
  • suplement lub dokumentacja przebiegu studiów
  • dowód osobisty (do wglądu)
  • zdjęcie
  • Zarządzanie – 2 lata (4 semestry)
  • Informatyka stosowana – 1,5 roku (3 semestry)
Rekrutować mogą się również absolwenci kierunków pokrewnych. Jeżeli kandydat na studia II stopnia ukończył kierunek inny niż ten, na który składa dokumenty, Dziekan wyznacza różnice programowe.
Różnice programowe zostają ustalone na podstawie suplementu lub z uwzględnieniem wykazu przedmiotów, ocen i godzin z całego toku studiów.
Jeżeli kandydat na studia II stopnia z Zarządzania ukończył na WSEI Zarządzanie I stopnia, różnice programowe nie są ustalane. Analogiczna sytuacja dotyczy Informatyki stosowane.
Zapraszamy do kontaktu

Punkt Rekrutacyjny

ul. Św. Filipa 17, (parter Pawilonu Administracyjnego)
Otwarty w trakcie trwania rekrutacji.

wtorek – środa: 9:00 – 15:00

piątek: 9:00 – 17:00

sobota: 9:00 – 13:00

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

rekrutacja@wsei.edu.pl

Messenger