Rekrutacja na studia 2021/2022 | WSEI Kraków

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje studia na WSEI!

Droga Kandydatko! Szanowny Kandydacie! W tym roku rekrutujemy w trzech odsłonach. Co to znaczy? To znaczy, że zapisy na trzy nasze kierunki startują w trzech różnych terminach. Dodaj wybraną datę do swojego kalendarza, bo o przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń!

Zarządzanie

Start rekrutacji: 1.06.2021

Nasze studia to doskonała odpowiedź na wyzwania współczesnego świata, który został opanowany przez nowoczesne technologie komunikacji. Social Media – interaktywne, innowacyjne i natychmiastowe – pozwalają budować relacje z klientem, angażować użytkowników i stanowić potężne narzędzie wpływu na otoczenie m.in. biznesowe.

Nauczymy Cię, jak wykorzystać moc internetu. Będziesz z sukcesem budował swoją markę lub markę pracodawcy. Będziesz wiedział, jak zadbać o jej rozpoznawalność. A co najważniejsze, będziesz mógł z łatwością dołączyć do 5 mln Polaków, którzy zarabiają w Sieci.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć strony internetowe, sklepy internetowe, strategie e-marketingowe, to czeka na Ciebie Digital Marketing – gwarancja kariery w cyfrowym świecie.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności korzystania z narzędzi m.in. Google Adwords, Facebook Ads czy e-mail marketingu. Dowiesz się, jakie teksty i grafiki najchętniej konsumują odbiorcy, jak wykorzystać AI i jaki model w biznesie online pozwoli Ci zmaksymalizować przychody.

Czy wiesz, że „mikro” influencer na IG zarabia ponad 1000 złotych za post i 3000 zł za film na YT?
źródło: antyweb.pl

Limit przyjęć:

Stacjonarne: 50

Niestacjonarne: 100

Pandemia tylko wzmocniła nowe zjawisko i siłę influencer marketingu. Największe firmy biją się dziś o to, by ich produkty promowały gwiazdy YouTube’a takie jak: Karol „Friz” Wiśniewski, Tromba czy Wersow z Ekipy.

„Każde pokolenie ma swoją formę rozrywki. Kiedyś były to książki, gazety, później radio. Potem przyszła telewizja. Teraz następuje czas wideo i treści w sieci.”*

*Marek Myślicki, przewodniczący grupy roboczej influencer marketing przy IAB Polska, a jednocześnie strategic partnership director w agencji GetHero, która współpracuje z Ekipą, dla cyfrowa.rp.pl

Sucha teoria? Nie u nas. Zajęcia na WSEI prowadzą szefowie i pracownicy najlepszych agencji reklamowych. Ucz się na prawdziwych case study i zostań ekspertem z konkretami w głowie.

Nasi partnerzy:

Finanse i Rachunkowość

Start rekrutacji: 15.06.2021

Jeśli, jak pisał William Ernest Henley, chcesz być „losu swego panem i kapitanem duszy swojej”, to postaw na zawód kluczowy dla biznesu i gospodarki. Zdobądź twardą wiedzę, rozwijaj kompetencje przyszłości i praktyczne umiejętności na jedynych takich Finansach i Rachunkowości w Polsce.

Dlaczego wyjątkowość naszych studiów łatwo potwierdzić? Ponieważ ten kierunek współtworzymy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce – największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci założyć i z sukcesem prowadzić własną firmę lub przejąć stery w firmie rodzinnej. A jeśli widzisz swoją przyszłość w wysokich budynkach korporacji – to też dobrze trafiłeś – mamy moduły, które dadzą Ci solidne podstawy do rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Wyposażony w wiedzę o mechanizmach funkcjonowania rynków finansowych w Polsce i na świecie, będziesz umiał ocenić kondycje przedsiębiorstw i negocjować tak, aby podnosić przychody biznesu, a co za tym idzie – także swoje wynagrodzenie.

Czy wiesz, że księgowi byli jedną z niewielu grup zawodowych, która w 2020 r. miała większy wybór ofert pracy niż w roku 2019?
źródło: rp.pl

Limit przyjęć:

Stacjonarne: 50

Niestacjonarne: 100

Pojawi się więcej zagadnień związanych z finansami, które będą wymagać eksperckiego oka. Już teraz na popularności zyskują środki płatnicze takie jak kryptowaluty. Doradca finansowy, księgowy i kontroler finansowy pomogą zrozumieć nowe możliwości inwestycji oraz spiąć budżet w całość.

„Przyszłość księgowych to dominacja funkcji analityka i doradcy biznesowego w sprawach finansowych.”*

*Franciszek Wala, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla rp.pl

Proponujemy Ci wykłady z użyciem technik multimedialnych i wykłady interaktywne – burze mózgów, analizę case study i debaty.

Poznasz praktyków, a jeśli zechcesz, to otrzymasz certyfikat Specjalisty ds. rachunkowości. Tym samym będziesz gotowy do pracy w zawodzie po 2. roku studiów.

Nasz partner:

stowarzyszenie księgowych w polsce logo png
Informatyka Stosowana

Start rekrutacji: 2.08.2021

Kandydatko! Kandydacie! Limit miejsc na Informatyce i Ekonometrii został wyczerpany. Nie zdążyłeś się zapisać? Nie martw się! Od poniedziałku (2. sierpnia od godziny 12:00) startują zapisy na nowo otwarty kierunek: Informatyka Stosowana. Ten kierunek zawiera nie tylko wszystkie ścieżki kształcenia, które były dostępne na Informatyce i Ekonometrii, ale także ścieżki dodatkowe: Gry komputerowe i multimedia oraz Sieci komputerowe.

O zawodach przyszłości w IT mówi się stale. Co chwila pojawiają się nowe stanowiska, zaś inne zyskują na znaczeniu w ramach rozwoju branży. Jak prognozuje Ministerstwo Cyfryzacji, w Polsce do 2025 roku w sektorze IT, powstanie 200 tys. miejsc pracy. Dlatego my stanęliśmy w pozycji partnerskiej do biznesu. Nastawiliśmy się na zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności. Podzielimy się z Wami wyłącznie współczesną wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami.

Czy wiesz, że programista Polsce zarabia średnio 12 017 zł na umowę o pracę, a najwięcej można zarobić m.in. w Krakowie?
źródło: gazetaprawna.pl

Limit przyjęć:

Stacjonarne: 50

Niestacjonarne: 150

Start rekrutacji:

Zarządzanie:
1 czerwca 2021

Finanse i Rachunkowość:
15 czerwca 2021

Informatyka Stosowana:
2 sierpnia 2021

Rekrutacja krok po kroku

Załóż konto w systemie internetowej rekrutacji WSEI workflow.wsei.edu.pl
Wybierz kierunki studiów
Opłać zapis na wybrany kierunek
Wprowadź wyniki matury lub zaznacz, że podasz je po ich otrzymaniu
Złóż dokumenty
Witaj na WSEI! Zaczynasz przygodę życia!

Punkt Rekrutacyjny znajduje się przy ul. św. Filipa 17, na parterze Pawilonu Administracyjnego, i jest otwarty stacjonarnie 6 dni w tygodniu:

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 15:00
Soboty: 9:00 – 13:00

Masz pytania?
Zadzwoń do nas: +(48) 515 388 491 lub 517 708 202

Model kształcenia najlepszych specjalistów IT,

Marketingu oraz Finansów

Nasz model kształcenia opiera się na przekazywaniu kompetencji przyszłości. Dajemy naszym studentom możliwość indywidualizacji ścieżki studiów tak, by jak najbardziej dopasować ją pod ich umiejętności, talenty i oczekiwania, a także wymagania rynku pracy. Obok obowiązkowych na danym kierunku zajęć, studenci od 2. roku wybierają moduły, które mogą być związane z ich kierunkiem, ale nie muszą.

To między innymi dlatego absolwenci WSEI posiadają kompetencje, których biznes aktualnie potrzebuje.

Spójrz na swoje studia oczami biznesu

Indywidualne wsparcie 365 dni w roku

Na WSEI zawsze możesz liczyć na wsparcie. Zapraszamy, jeśli chcesz zobaczyć uczelnię na własne oczy, dowiedzieć się więcej o wybranym kierunku lub porozmawiać z naszym wykładowcą lub studentem. Jeśli masz obawy o to, czy udźwigniesz finansowanie studiów i czy uda Ci się połączyć naukę i pracę zawodową, to nie wahaj się porozmawiać z naszym Kierownikiem Biura Karier! Poszukamy wspólnie inspiracji dla Twojej ścieżki kariery, doradzimy sposoby na efektywną naukę, ożywimy Twoją motywację i podpowiemy, co w branży piszczy.

Skontaktuj się z nami!

Klaudia

Klaudia Bała

Specjalistka ds. rekrutacji

kbala@wsei.edu.pl

 Zapytaj teraz

Krzysztof

Krzysztof Tokarz

Kierownik Biura Karier oraz Doradca zawodowy

ktokarz@wsei.edu.pl

 Zapytaj teraz

Dominika-Wiercińska

Dominika Wiercińska

Asystentka ds. wsparcia studentów niepełnosprawnych

dwiercinska@wsei.edu.pl

 Zapytaj teraz

Nauka w pandemii

12 miesięcy. 2 semestry. Setki prezentacji. Tysiące godzin zajęć. Niezliczona liczba mejli i wiadomości na czacie – tak wyglądał ostatni rok na WSEI. Zobacz, jak oceniają go nasi studenci:

Dlaczego wybór naszych studentów padł na WSEI?

Co wyróżnia Szkołę i sprawia, że chce się do niej wracać? Zobaczcie sami! 🙂

#studiujzgłową #myślbiznesowo

We WSEI możesz liczyć na zniżki w czesnym i stypendia, które sprawią, że studiowanie będzie łatwiejsze.

Wysokie Loty, czyli program dla ambitnych

Uzyskałeś min. 75% punktów na maturze z matematyki lub informatyki na poziomie rozszerzonym? To świetnie! Na zdolnych maturzystów na WSEI czeka bezpłatny semestr i więcej!

Karta Dużej Rodziny

Ulgę w wysokości 5% na studia we WSEI otrzyma każdy student, który ma Kartę Dużej Rodziny.

Życie studenckie

WSEI jest w samym sercu Krakowa. Po zajęciach w 5 minut dotrzesz na najpiękniejszy Rynek w Europie, który oferuje mnóstwo atrakcji i miejsc do wspólnej zabawy.

Erasmus +

WSEI daje możliwość studentom zdobycia doświadczeń w środowisku międzynarodowym. Realizujemy projekty współpracy i wymiany akademickiej z uczelniami w państwach Unii Europejskiej.

Stypendia

Stypendia socjalne oraz stypendia Rektora są cyklicznie przyznawane i nasi studenci zasilają swoje budżety.

Biuro Karier

Z naszym Biurem Karier znajdziesz pracę, staż lub praktykę, poznasz najlepszych pracodawców, zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe, dokonasz wyboru dalszej ścieżki rozwoju, przygotujesz profesjonalne dokumenty aplikacyjne m.in. CV oraz list motywacyjny.

Jeśli odpowiedzi na Twoje pytanie nie ma w FAQ, to zawsze możesz do nas napisać lub zadzwonić.

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Klaudia

Klaudia Bała

Specjalistka ds. rekrutacji, absolwentka Zarządzania na WSEI

 +(48) 515 388 491 lub 517 708 202
Messenger

Skip to content