Rekrutacja na studia 2022/2023 | WSEI Kraków

Rekrutacja trwa!

Zarządzanie

Rekrutacja trwa!

Nasze studia to doskonała odpowiedź na wyzwania współczesnego świata, który został opanowany przez nowoczesne technologie komunikacji. Social Media – interaktywne, innowacyjne i natychmiastowe – pozwalają budować relacje z klientem, angażować użytkowników i stanowić potężne narzędzie wpływu na otoczenie m.in. biznesowe.

Nauczymy Cię, jak wykorzystać moc internetu. Będziesz z sukcesem budował swoją markę lub markę pracodawcy. Będziesz wiedział, jak zadbać o jej rozpoznawalność. A co najważniejsze, będziesz mógł z łatwością dołączyć do 5 mln Polaków, którzy zarabiają w Sieci.

A jeśli chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć strony internetowe, sklepy internetowe, strategie e-marketingowe, to czeka na Ciebie Digital Marketing – gwarancja kariery w cyfrowym świecie.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności korzystania z narzędzi m.in. Google Adwords, Facebook Ads czy e-mail marketingu. Dowiesz się, jakie teksty i grafiki najchętniej konsumują odbiorcy, jak wykorzystać AI i jaki model w biznesie online pozwoli Ci zmaksymalizować przychody.

Czy wiesz, że „mikro” influencer na IG zarabia ponad 1000 złotych za post i 3000 zł za film na YT?
źródło: antyweb.pl

Pandemia tylko wzmocniła nowe zjawisko i siłę influencer marketingu. Największe firmy biją się dziś o to, by ich produkty promowały gwiazdy YouTube’a takie jak: Karol „Friz” Wiśniewski, Tromba czy Wersow z Ekipy.

„Każde pokolenie ma swoją formę rozrywki. Kiedyś były to książki, gazety, później radio. Potem przyszła telewizja. Teraz następuje czas wideo i treści w sieci.”*

*Marek Myślicki, przewodniczący grupy roboczej influencer marketing przy IAB Polska, a jednocześnie strategic partnership director w agencji GetHero, która współpracuje z Ekipą, dla cyfrowa.rp.pl

Sucha teoria? Nie u nas. Zajęcia na WSEI prowadzą właściciele i pracownicy najlepszych agencji reklamowych. Ucz się na prawdziwych case study i zostań ekspertem!

Nasi partnerzy:

Finanse i Rachunkowość

Rekrutacja trwa!

Jeśli, jak pisał William Ernest Henley, chcesz być „losu swego panem i kapitanem duszy swojej”, to postaw na zawód kluczowy dla biznesu i gospodarki. Zdobądź twardą wiedzę, rozwijaj kompetencje przyszłości i praktyczne umiejętności na jedynych takich Finansach i Rachunkowości w Polsce.

Dlaczego wyjątkowość naszych studiów łatwo potwierdzić? Ponieważ ten kierunek współtworzymy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce – największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci założyć i z sukcesem prowadzić własną firmę lub przejąć stery w firmie rodzinnej. A jeśli widzisz swoją przyszłość w wysokich budynkach korporacji – to też dobrze trafiłeś – mamy moduły, które dadzą Ci solidne podstawy do rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Wyposażony w wiedzę o mechanizmach funkcjonowania rynków finansowych w Polsce i na świecie, będziesz umiał ocenić kondycje przedsiębiorstw i negocjować tak, aby podnosić przychody biznesu, a co za tym idzie – także swoje wynagrodzenie.

Czy wiesz, że księgowi byli jedną z niewielu grup zawodowych, która w 2020 r. miała większy wybór ofert pracy niż w roku 2019?
źródło: rp.pl

Pojawi się więcej zagadnień związanych z finansami, które będą wymagać eksperckiego oka. Już teraz na popularności zyskują środki płatnicze takie jak kryptowaluty. Doradca finansowy, księgowy i kontroler finansowy pomogą zrozumieć nowe możliwości inwestycji oraz spiąć budżet w całość.

„Przyszłość księgowych to dominacja funkcji analityka i doradcy biznesowego w sprawach finansowych.”*

*Franciszek Wala, prezes Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla rp.pl

Proponujemy Ci wykłady z użyciem technik multimedialnych i wykłady interaktywne – burze mózgów, analizę case study i debaty.

Poznasz praktyków, a jeśli zechcesz, to otrzymasz certyfikat Specjalisty ds. rachunkowości. Tym samym będziesz gotowy do pracy w zawodzie po 2. roku studiów.

Nasz partner:

stowarzyszenie księgowych w polsce logo png
Informatyka Stosowana

Rekrutacja trwa!

Jak prognozuje Ministerstwo Cyfryzacji, w Polsce do 2025 roku w sektorze IT, powstanie 200 tys. miejsc pracy. Dlatego my stanęliśmy w pozycji partnerskiej do biznesu. Nastawiliśmy się na zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności. Podzielimy się z Wami wyłącznie współczesną wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami.

Czy wiesz, że programista Polsce zarabia średnio 12 017 zł na umowę o pracę, a najwięcej można zarobić m.in. w Krakowie?
źródło: gazetaprawna.pl

Rekrutacja trwa!

Rekrutacja krok po kroku

1

Załóż konto w systemie internetowej rekrutacji WSEI workflow.wsei.edu.pl

2

Wybierz kierunki studiów

3

Opłać zapis na wybrany kierunek

4

Wprowadź wyniki matury lub zaznacz, że podasz je po ich otrzymaniu

5

Złóż dokumenty

6

Witaj na WSEI! Zaczynasz przygodę życia!

Punkt Rekrutacyjny

ul. św. Filipa 17, (parter Pawilonu Administracyjnego)

Otwarty od poniedziałku do soboty.

Poniedziałek – piątek: 9:00 – 15:00

Soboty: 9:00 – 13:00 (od lipca)

Masz pytania?
Zadzwoń do nas: +48 517 708 202 lub +48 503 473 917

Model kształcenia najlepszych specjalistów IT, Marketingu oraz Finansów

Nasz model kształcenia opiera się na przekazywaniu kompetencji przyszłości. Dajemy naszym studentom możliwość indywidualizacji ścieżki studiów tak, by jak najbardziej dopasować ją pod ich umiejętności, talenty i oczekiwania, a także wymagania rynku pracy. Obok obowiązkowych na danym kierunku zajęć, studenci od 2. roku wybierają moduły, które mogą być związane z ich kierunkiem, ale nie muszą.

To między innymi dlatego absolwenci WSEI posiadają kompetencje, których biznes aktualnie potrzebuje.

Spójrz na swoje studia oczami biznesu

Indywidualne wsparcie 365 dni w roku

Na WSEI zawsze możesz liczyć na wsparcie. Jeśli masz obawy o to, czy udźwigniesz finansowanie studiów i czy uda Ci się połączyć naukę i pracę zawodową, to nie wahaj się porozmawiać z naszym Kierownikiem Biura Karier! Poszukamy wspólnie inspiracji dla Twojej ścieżki kariery, doradzimy sposoby na efektywną naukę, ożywimy Twoją motywację i podpowiemy, co w branży piszczy.

Krzysztof

Krzysztof Tokarz

Kierownik Biura Karier oraz Doradca zawodowy

Dominika-Wiercińska

Dominika Wiercińska

Asystentka ds. wsparcia studentów niepełnosprawnych

Skontaktuj się z nami!

Zastanawiasz się, czy studia są dla Ciebie?

Studiuj na WSEI i poznaj swoją drogę.
U nas możesz być kim chcesz. 💚

#studiujzgłową #myślbiznesowo

Życie studenckie

WSEI jest w samym sercu Krakowa. Po zajęciach w 5 minut dotrzesz na najpiękniejszy Rynek w Europie, który oferuje mnóstwo atrakcji i miejsc do wspólnej zabawy.

Erasmus +

WSEI daje możliwość studentom zdobycia doświadczeń w środowisku międzynarodowym. Realizujemy projekty współpracy i wymiany akademickiej z uczelniami w państwach Unii Europejskiej.

Stypendia

Stypendia socjalne oraz stypendia Rektora są cyklicznie przyznawane i nasi studenci zasilają swoje budżety.

Biuro Karier

Z naszym Biurem Karier znajdziesz pracę, staż lub praktykę, poznasz najlepszych pracodawców, zweryfikujesz swoje predyspozycje zawodowe, dokonasz wyboru dalszej ścieżki rozwoju, przygotujesz profesjonalne dokumenty aplikacyjne m.in. CV oraz list motywacyjny.

Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!
Field is required!

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz:

 +48 503 473 917
 +48 515 388 491
rekrutacja@wsei.edu.pl
messenger

Skip to content