Rektor WSEI panelistą XXX Forum Ekonomicznego w Karpaczu - WSEI Kraków
WSEI_www_forum

Rektor WSEI panelistą XXX Forum Ekonomicznego w Karpaczu

XXX Forum Ekonomiczne obfituje w rozważania na temat perspektyw przyszłości i inwestycji ekologicznych, wiele mówi się także na temat skutków i postępu cyfryzacji.

9 września 2021 to był ostatni dzień międzynarodowego wydarzenia, które od tygodni znajdowało się na ustach polityków, prezesów kluczowych dla krajowej gospodarki spółek, ekonomistów i profesorów uniwersytetów. Na ostatni dzień Forum przewidziano dwie sesje plenarne – poranna „Świat po pandemii. Gospodarka, suwerenność, solidarność” oraz wieczorna „Europa: kierunek odbudowa”, w której panelistami byli Premier Polski Mateusz MorawieckiPremier Słowenii Janez Jansa oraz Premier Minister Ukrainy Denys Shmygal.

Wśród zaproszonych nie zabrakło również reprezentantów świata nauki. Z ramienia Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie wypowiadał się jej rektor dr Stanisław Kowalski, który uczestniczył w panelu „E-nauka – wyzwanie, szansa czy przeszkoda?”.