Smart Girls! Let’s talk! – inspirujemy Twój rozwój w IT! - WSEI Kraków
smart-girls-lets-talk

Smart Girls! Let’s talk! – inspirujemy Twój rozwój w IT!

Inicjatywa Smart Girls! Let’s talk! powstała, aby inspirować do rozwoju zawodowego studentki Wyższej Szkoły ekonomii i Informatyki. W związku z tym zapraszamy studentki do udziału w ufundowanym przez Park Technologiczny wyjeździe na konferencję „Perspektywy Women in Tech Summit”, która odbędzie się 08.06.2022 w Warszawie.

Program stworzony przez Park Technologiczny WSEI wychodzi naprzeciw dynamicznie zmieniającym się warunkom rynku pracy oraz oczekiwaniom młodych kobiet, które chcą rozpocząć karierę w sektorze IT. Udział w międzynarodowej konferencji to doskonała okazja, aby m.in. dokonać analizy rynku pracodawców oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.

Warunkiem udziału jest posiadanie statusu studenta WSEI oraz wypełnienie i przesłanie przez studentki na adres e-mailowy Organizatora (parktechnologiczny@wsei.edu.pl) zgłoszenia zawierającego deklarację udziału w Inicjatywie. Termin nadesłania formularzy upływa z dniem 27.05.2022 roku. Uczelnia sfinansuje udział w wydarzeniu 10 studentkom.

Przebieg kwalifikacji Uczestnika na wyjazd w ramach organizowanej inicjatywy:

👉pierwszeństwo udziału w wyjeździe posiadają studentki, które otrzymują stypendium naukowe przyznane za rok 2020/2021;

👉 kolejne zgłoszenia rozpatrywane są wg. kryterium – średniej ocen z semestru zimowego 2021/2022;

👉 w przypadku kiedy na jedno miejsce przypadają 2 osoby o takiej samej średniej ocen, pierwszeństwo kwalifikacji posiada studentka, która wykazuje dodatkowe aktywności w ramach działalności Uczelni – jest członkiem koła naukowego bądź członkiem samorządu studenckiego.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.

Pobierz formularz zgłoszeniowy.