Studenci - WSEI Kraków

Studenci

Studia to nie tylko czas zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim okres poszukiwań, nawiązywania nowych znajomości i odkrywania swoich pasji. WSEI jest świadoma wyzwań, przed którymi stają studenci, dlatego stworzyliśmy przestrzeń oferującą wsparcie w każdym aspekcie życia akademickiego. Od dostępu do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych, przez możliwość zaangażowania się w działalność naukową, aż po wsparcie w zakresie kariery zawodowej. Chcemy, abyś miał dostęp do wszystkich niezbędnych informacji, które pomogą w codziennym funkcjonowaniu na uczelni.
Jesteśmy przekonani, że sukces akademicki to zarówno dobre oceny, jak i rozwój kompetencji, budowanie relacji i zdobywanie doświadczeń. Dlatego stawiamy na wszechstronność, innowacyjność oraz praktyczność. Tutaj znajdziesz informacje o dostępnych certyfikatach, poznasz koła naukowe i samorząd studencki.
Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów i bycia aktywną częścią społeczności WSEI. Bo to właśnie tutaj, zaczyna się Twoja akademicka przygoda. Jesteś dla nas ważny i chcemy, abyś czuł się u nas jak w domu!

Informatyka i Ekonometria

Postawiliśmy sobie cel: być liderem w nauczaniu technologii Microsoft w Małopolsce. Bazujemy wyłącznie na środowiskach deweloperskich, bazodanowych, serwerowych Microsoft.

Dziekanat

W erze cyfrowej, gdzie większość spraw załatwiamy online, nasza uczelnia stawia na nowoczesność. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę podstronę, abyś mógł w łatwy i intuicyjny sposób odnaleźć wszystko, czego potrzebujesz.

Platforma edukacyjna e-wsei

Dowiedz się, jak technologia wspiera nasze kształcenie – zapraszamy do zapoznania się z innowacyjną Platformą Edukacyjną WSEI, która otwiera przed Tobą nowe horyzonty nauki!

Opłaty za studia

Chcesz wiedzieć, jakie korzyści płyną z inwestycji w edukację? Sprawdź zakładkę opłat za studia i dowiedz się więcej o atrakcyjnych warunkach finansowania Twojego rozwoju na WSEI!

Certyfikaty

W Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie wierzymy, że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy, ale przede wszystkim jej praktyczne potwierdzenie.

Biblioteka

W celu otrzymania kodu dostępu należy skontaktować się on line z pracownikiem biblioteki.

Samorząd studentów

Studiowanie nie polega wyłącznie na zdobywaniu wiedzy naukowej – to okres nabywania szeregu nowych, życiowych doświadczeń. Wobec studentów chętnych do podjęcia współpracy, staramy się o możliwie odpowiednie środowisko osobistego rozwoju.

Koła naukowe

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie aktywnie uczestniczy w rozwoju zainteresowań zawodowych i pasji naukowych studentów. Od wielu lat w Uczelni funkcjonują koła naukowe, w których studenci mogą zgłębiać wiedzę.
zarządzanie zasobami ludzkimi

Biuro Współpracy Międzynarodowej

Współpraca międzynarodowa zajmuje znaczące miejsce w działaniach Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki. Poprzez tworzenie strategicznych partnerstw z zagranicznymi uczelniami, udział w projektach międzynarodowych, czy też organizację konferencji naukowych.

Biuro Karier

Zapraszamy do zakładki 'Biuro Karier', gdzie pomożemy Ci zrobić pierwszy krok w kierunku Twojej wymarzonej kariery!

Biuro Pełnomocnika Rektora ds. osób niepełnosprawnych

Biuro Pełnomocnika Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych koordynuje i wykonuje działania, które mają na celu stworzenie warunków do pełnego uczestnictwa osób z niepełnosprawnością we wszystkich obszarach życia akademickiego.

Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Skip to content