Studentki WSEI wyróżnione w programie "Nowe technologie dla dziewczyn"! - WSEI Kraków
zdj

Studentki WSEI wyróżnione w programie "Nowe technologie dla dziewczyn"!

Nasze dwie studentki Informatyki Stosowanej zostały wyróżnione w ramach ósmej edycji programu stypendialnego “Nowe technologie dla dziewczyn”, organizowanego przez firmę Intel oraz Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Program jest odpowiedzią na małą liczbę kobiet w branży nowych technologii i ma zachęcać młode kobiety nowymi technologiami oraz wyborem ścieżki zawodowej z nimi związanej.

Katarzyna Kądziołka oraz Krystyna Szybalska dołączyły do grona wyjątkowo utalentowanych kobiet w branży IT i jako stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne oraz finansowe. Ponadto znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel.

Jesteśmy dumni z naszych Dziewczyn i serdecznie im gratulujemy!