Weekendowy kurs Startup Sprint - WSEI Kraków
MicrosoftTeams-image (147)

Weekendowy kurs Startup Sprint

Zapraszamy na 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗽 𝗦𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁 – weekendowy kurs organizowany przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Kraków Miastem Startupów.

Dla kogo jest przygotwany 𝗦𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗽 𝗦𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁? Dla wszystkich młodych i kreatywnych przedsiębiorców, potrzebujących wsparcia eksperckiego, aby lepiej określić potencjał rynkowy swoich pomysłów oraz rozpocząć podróż w zaawansowany biznes.

Przychodząc z innowacyjnym pomysłem, po dwóch dniach wyjdziesz z gotowym modelem biznesowym, planem działania na kolejne miesiące, wskazówkami jak pozyskać inwestora oraz dawką inspiracji i motywacji do pracy.

Prowadzący:

▪️ Bartłomiej Świstak Piotrowski (Krakowski Świstak) – konsultant strategii w biznesie,

▪️ Michał Adamczyk – Prezes Zarządu fundacji Kraków Miastem Startupów,

▪️ Ryszard Ćwiertniak – IBM's Design Thinker, Early Warning Europe Mentor

▪️ Agnieszka Rachwał - Mueller - badaczka komunikacji międzykulturowej,

▪️ Patrycja Hrabiec - Hojda – infobroker i analityk rynku,

▪️ Paulina Szot – trenerka i konsultantka w obszarze wystąpień publicznych,

▪️ Rafał Bill – Product Manager z kilkuletnim doświadczeniem w analizie biznesowej.

👉 Kiedy: (25-26.02)

👉 Gdzie: Kraków (stacjonarnie na kampusie WSEI)

👉 Zapisy: https://lnkd.in/dQTtW798

Zapraszamy :)