Wiodący dostawca usług technologicznych partnerem WSEI - WSEI Kraków
299076405_8064778606896326_7141200102788076091_n

Wiodący dostawca usług technologicznych partnerem WSEI

10 sierpnia 2022 Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie oficjalnie zawarła współpracę z liderem branży technologicznej, firmą ASTOR. Umowę w imieniu WSEI podpisał rektor uczelni dr Stanisław Kowalski.

ASTOR to dostawca nowoczesnych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. W ramach współpracy obejmie swoim patronatem kierunek Finanse i Rachunkowość, a w szczególności moduł controlling i rachunkowość praktyczna.

Dzięki partnerstwu studenci zyskają możliwości odbywania prestiżowych praktyk i staży we wskazanych przez organizację działach. Dodatkowo firma wzbogaci kapitał edukacyjny WSEI poprzez uczestnictwo w tworzeniu programu kierunku oraz organizację warsztatów i szkoleń dla słuchaczy i pracowników uczelni.