WSEI otrzymała certyfikat UCZELNI LIDERÓW 2020 - WSEI Kraków
uczelnia-liderow

WSEI otrzymała certyfikat UCZELNI LIDERÓW 2020

Podczas jubileuszowej X edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Szkół Wyższych Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie została nagrodzona Certyfikatem UCZELNI LIDERÓW 2020.

Certyfikat potwierdza, że WSEI prowadzi kształcenie w taki sposób, by przekazywać studentom wiedzę aplikacyjną oraz rozwijać u nich postawy innowacyjne i przedsiębiorcze, jak również umiejętności kreatywnego i krytycznego myślenia. Certyfikat jest ponadto potwierdzeniem, że WSEI edukuje studentów zgodnie z potrzebami i wymogami rynku pracy, aktywnie współpracując z otoczeniem gospodarczym.

Nagrodę z rąk organizatorów, czyli Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego, odebrała Prorektor WSEI ds. PR Monika Molas-Wołos.
Całość uzasadnienia do przyznania nagrody można przeczytać tu.

Wręczenie Certyfikatu UCZELNIA LIDERÓW 2020