WSEICRAFT 4.0 za nami - WSEI Kraków
WSEICRAFT 4.0

WSEICRAFT 4.0 za nami

Czwarty WSEIcraft, czyli 24-godzinny maraton projektowania gier komputerowych za nami! Chęć udziału w maratonie zgłosiło 146 uczestników, którzy utworzyli 31 drużyn. Wszyscy mieli 24 godziny na zaprojektowanie trzech gier i ich prezentację przed jury.

Uczestnicy WSEIcraftu spędzili 24 godziny na naszej uczelni, gdzie nie tylko projektowali kolejne gry. Organizatorzy co kilka godzin ogłaszali także mniejsze konkursy, m.in. na najlepszą piosenkę lub mem. Specjalna nagroda trafiła nawet do… największego śpiocha. 😉

Jednak najważniejszy był oczywiście konkurs główny, w którym liczyła się średnia punktów przyznawanych za wszystkie trzy gry.

Najwięcej punktów i I miejsce zdobyła reprezentacja Zespołu Szkół Energetycznych z Krakowa w składzie: Mateusz Ożóg, Patryk Kozarski, Karolina Grochal, Gabriela Wójcik, Paweł Szumiec.

II miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Brzeska.

Na III miejscu uplasowali się uczniowie z VII LO w Krakowie.

Laureaci zdobyli nie tylko nagrody rzeczowe, ale także voucher na bezpłatny I rok studiów na naszej uczelni, oczywiście na kierunku Informatyka.

Gratulujemy wygranym i koniecznie zobaczcie relację z tego wydarzenia!