Podsumowanie III Seminarium Młodego Naukowca - WSEI Kraków
seminarium_zdjęcie

Podsumowanie III Seminarium Młodego Naukowca

💥 Za nami III Seminarium Młodego Naukowca. Swoje badania prezentowali studenci kierunków Zarządzanie oraz Finanse i Rachunkowość. Było więc o finansach, polskim ładzie, zakładaniu swojego biznesu, komunikacji w firmie i zarządzaniu różnorodnością, ale sporo też dowiedzieć się można było o marketingu, stresie i samorealizacji.

Studenci przekazali nam mnóstwo wartościowej wiedzy, ale oczywiście nie zabrakło też ciekawostek. Kilka przykładów: "Ja kupuję stacjonarnie, ale wiem, że Wy kupujecie online i to nierzadko podczas wykładów" 🙂 Eh....serio?:) albo " W sytuacjach stresowych dobrym pomysłem jest spacer z psem. Taki spacer może relaksować, o ile pies jest do właściciela dobrze nastawiony" 🙂. No cóż, trudno się nie zgodzić.
Wszystkie prezentacje były bardzo ciekawe i co najważniejsze, nasi studenci mają odwagę wyjść na środek, stanąć przed publicznością i zaprezentować swój punkt widzenia 💪

Seminarium zakończyło się wręczeniem dyplomów przez dr Annę Dereń, niezawodną organizatorkę tego wydarzenia oraz przez Rektora WSEI, dr Stanisława Kowalskiego.

Jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich występujących! 💚😊