O Uczelni - WSEI Kraków

O Uczelni

Chcesz poznać naszą uczelnię od podszewki? Zrozumieć jej wartości i dowiedzieć się, dlaczego jest tak wyjątkowa? To właśnie tutaj znajdziesz odpowiedzi na te pytania.
WSEI nie składa się jedynie z budynków i sal wykładowych. Są tu ludzie – pasjonaci, eksperci, którzy każdego dnia przekazują swoją wiedzę kolejnym pokoleniom studentów. Nasza historia obfituje w sukcesy, innowacje i ciągłe dążenie do doskonałości. Uczelnia jest miejscem, gdzie każdy student ma szansę na rozwój, realizację swoich pasji oraz zdobycie kompetencji niezbędnych na współczesnym rynku pracy.
Tym, co wyróżnia nas na tle innych uczelni, są nowoczesne metody nauczania, współpraca z biznesem, nauką, a także organizacja licznych konferencji czy wydarzeń. Tego typu spotkania stanowią dla studentów i pracowników możliwość do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów.
Zanurz się w kulturę oraz tradycję WSEI. Poznaj naszą historię, misję oraz wartości.
Sprawdź, czy są one bliskie Twojemu sercu i dołącz do grona zadowolonych studentów.

Historia i misja

Wieloletnie doświadczenie tej firmy w pracach konsultingowych na rzecz przedsiębiorstw i instytucji publicznych, pozwoliło nadać uczelni od początku odpowiedni profil praktyczny i ukierunkować ją pod kątem potrzeb rynku pracy.

System jakości kształcenia

Poznaj najważniejsze fakty z życia WSEI! Poznaj wszystkie aspekty kształcenia nowoczesnej uczelni.

WSEI w pigułce

Odkryj najciekawsze historie i przełomowe momenty – zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi faktami z życia WSEI, które inspirują i kształtują naszą akademicką społeczność!

Dlaczego WSEI

Jesteśmy nowoczesną, przyjazną uczelnią, która kształci wyłącznie w oparciu o ścieżkę praktyczną (50% kadry to praktycy, większość zajęć to laboratoria, konwersatoria i warsztaty).
zarządzanie zasobami ludzkimi

Rada Przedsiębiorców

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki dostrzega istotne znaczenie jakości kształcenia dla skuteczności realizacji swojej misji i celów strategicznych.
informatyka stosowana

Centrum e-learningu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Nullam non nisi est sit amet.

Konferencje naukowe

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki od wielu lat organizuje cieszące się zainteresowaniem konferencje z szeroko rozumianych obszarów zarządzania, ekonomii oraz IT.

Tożsamość wizualna

Pobierz Brandbook Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie. Skorzystaj z dostępu do naszych oficjalnych zasobów.

Skip to content