Działalność WSEI - WSEI Kraków

Działalność WSEI

WSEI to nie tylko ośrodek akademicki o wysokim standardzie edukacji, ale również przestrzeń pełna innowacji, kreatywności i przedsiębiorczości. Nasza działalność to dowód na to, że nauka i praktyka idą w parze, a inicjatywy stanowią most między teorią a rzeczywistością.
Zastanawiasz się, jakie wydarzenia i projekty realizowane są w murach naszej uczelni? Przygotuj się na prawdziwą dawkę inspiracji! Od energetycznych hackathonów gromadzących pasjonatów technologii, przez konferencje skupiające ekspertów z różnych dziedzin, aż po inicjatywy edukacyjne otwierające drzwi do świata języków. WSEI tętni życiem, a każde z naszych przedsięwzięć ma na celu rozwój, wymianę wiedzy i budowanie społeczności.
Nasz Park Technologiczny to prawdziwa perła dla osób marzących o tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. To miejsce, gdzie pomysły stają się rzeczywistością, a studenci oraz pracownicy naukowi mają szansę na praktyczne zastosowanie swojej wiedzy. Jeśli jesteś ciekawy świata, chcesz się rozwijać i poszukujesz inspiracji, nasze wydarzenia i inicjatywy dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń.
Zachęcamy do zgłębienia tajników działalności, odkrywania, uczestniczenia i tworzenia razem z nami wyjątkowych rzeczy. WSEI to miejsce, gdzie marzenia spotykają się z rzeczywistością, a pasja prowadzi do sukcesu.

Heckathon WSEICraft

Hackathon WSEICRAFT

Wydarzenie ma charakter konkursu, w ramach którego zespoły w ciągu 24 godzin mają za zadanie zaprojektować jedną grę komputerową.
Sheep Your Hack

Hackathon Sheep Your Hack

SHEEP YOUR HACK to 24-godzinny maraton programowania, którego celem jest stworzenie MVP aplikacji biznesowej.
Park Technologiczny WSEI

Park Technologiczny WSEI

Park Technologiczny Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki to jednostka wspierająca w rozwoju projekty IT naszych studentów oraz pracowników naukowych.
Studium języków obcych WSEI

Szkoła Języków Obcych

Uczelnia WSEI znajduje się w ścisłym centrum Krakowa i funkcjonuje od 2000 roku, z powodzeniem przyciągając tysiące studentów i ciesząc się doskonałą reputacją.


Smart City

Konferencja Smart City

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie jest głównym organizatorem cyklu konferencji, seminariów, warsztatów oraz eventów, które mają na celu zaprezentowanie i podniesienie poziomu zaawansowania samorządów we wdrażaniu zasad zrównoważonego rozwoju,.
Wynajem sal

Wynajem sal

Posiadamy na wynajem sale szkoleniowe, wykładowe, konferencyjne.Skip to content