Szkoła języków obcych Kraków - kursy językowe angielski i inne | WSEI

Szkoła języków obcych

Szkoła języków WSEI

Uczelnia WSEI znajduje się w ścisłym centrum Krakowa i funkcjonuje od 2000 roku, z powodzeniem przyciągając tysiące studentów i ciesząc się doskonałą reputacją. Od lat kształcimy świetnych programistów i ekonomistów, jednak mamy na uwadze, że znajomość języków obcych jest niemniej istotna niż dobre wykształcenie. Dlatego wychodzimy naprzeciw, naszym studentom, absolwentom, ale również wszystkim spoza WSEI, którzy są świadomi kluczowego znaczenia języków obcych dla swojej przyszłości i chcą się rozwijać w tej dziedzinie.
Szkołę Języków budujemy na fundamentach takich jak indywidualne podejście, wysoka jakość nauczania oraz motywująca i przyjazna atmosfera.
Indywidualne podejście to nic innego jak bliska współpraca lektorów ze słuchaczami. Dzięki temu, potrzeby każdej osoby uczęszczającej na zajęcia są nam doskonale znane, a nasi słuchacze osiągają pożądane efekty w krótkim czasie. Wysoką jakość nauczania gwarantują umiejętności i wieloletnie doświadczenie naszych lektorów. W Szkole Języków WSEI pracują ludzie z pasją i szczerą chęcią dzielenia się swoją wiedzą, budując przy tym miłą atmosferę. Cały czas staramy się utrzymywać wysoki poziom zaangażowania słuchaczy, żeby każda osoba, biorąca udział w naszych kursach językowych, czuła chęć rozwoju językowego.

Kurs standardowy (General English) Poziomy: A0-C2
50 GODZIN LEKCYJNYCH(25spotkań x 2 lekcje po 45min/semestr)
649zł/ semestr
Kurs konwersacyjny Poziomy: B1-C2
26 GODZIN LEKCYJNYCH (13 spotkań x 2 lekcje po 45min/semestr)
349zł/semestr
Kurs dla programistów (konwersacje + moduł IT+ bonus) Poziomy: B1-C2
26 GODZIN LEKCYJNYCH (13 spotkań x 2 lekcje po 45min/semestr)
469zł/semestr
Business English + bonusPoziomy: A2-C2
26 GODZIN LEKCYJNYCH (13 spotkań x 2 lekcje po 45min/semestr)
449zł/semestr
Kurs Egzaminacyjny (FCE/ CAE)Poziomy: A2-C2
50 GODZIN LEKCYJNYCH (25spotkań x 2 lekcje po 45min/semestr)
699zł/semestr
Lekcje indywidualne
Ustalana indywidualnie (pakiet minimalny 5 godzin)
70zł/za 45min
Kurs językowy dla firm
Ustalana indywidualnie
Ustalana indywidualnie

* Dla naszych studentów, absolwentów i pracowników przewidzieliśmy 50 zł zniżki na każdy grupowy kurs!
** Brak możliwości płatności ratalnej

Zasadniczym filarem Szkoły Języków jest j.angielski, nie zamykamy się jednak na inne języki.  Jeśli nie ma w naszej ofercie języka, który Cię interesuje a chciałbyś się uczyć hiszpańskiego, włoskiego lub innego języka w równie korzystnych cenach- napisz do nas!

 Nasza obecna oferta językowa zawiera:

KURS STANDARDOWY (GENERAL ENGLISH)

Kurs językowy, który rozwija umiejętności pisania, czytania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia, jednak to właśnie na komunikację kładziemy największy nacisk. Dedykowany zarówno dla osób, które naukę zaczynają od zera jak i dla tych, którzy chcą kontynuować swoją przygodę z językiem. Kurs stworzony z myślą o wszystkich, którzy wiedzą, że systematyczne testy oraz odrabianie prac domowych zmotywują ich do pracy nad językiem. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 min.

KURS KONWERSACYJNY

Nacisk kładziony jest na praktyczne wykorzystanie słownictwa oraz zdobycie pełnej biegłości językowej. Każde spotkanie przyjmuje formę dyskusji lub też prowadzone jest innymi metodami aktywizującymi, przystosowanymi do poziomu grupy. Dodatkowo słuchacze mają wpływ na tematykę zajęć. Głównym celem konwersacyjnego kursu języka angielskiego jest uzyskanie swobody w wypowiedziach oraz zwiększanie zasobu słów.

Kurs zalecany dla osób, które ze względu na niewielką ilość czasu mogą sobie pozwolić na uczęszczanie na zajęcia raz w tygodniu, chcąc podtrzymać płynność w posługiwaniu się językiem obcym. Kurs odbywa się raz w tygodniu po 90 min i jest przeznaczony dla osób od poziomu językowego A2.

KURS DLA PROGRAMISTÓW+ BONUS!

Jest to absolutna nowość na rynku! Kurs przeznaczony dla słuchaczy od poziomu językowego B1, który składa się z dwóch modułów. Główny moduł to konwersacje, podczas których największą możliwą ilość czasu uczestnicy spędzają na rozmowie, lecz rozwijają też swoją znajomość słownictwa i rozumienia autentycznych materiałów do słuchania i czytania. Treści rozmów są dobrane tak, aby słuchacze mieli okazję wypowiedzieć się na różnorodne tematy, jednak motywem przewodnim pozostaje IT. Drugi moduł to kilka godzin ze specjalistą z branży IT, który w praktyczny sposób wprowadzi Cię w świat języka korporacji. Nacisk kładziony jest nie tylko na przełamanie bariery komunikacyjnej, ale także na pracę nad przydatnymi w korporacji umiejętnościami takimi jak stand up’y, prowadzenie tech talk’ów, korespondencji lub odnajdywanie się podczas wyjazdów służbowych. Cały kurs składa się z 13 spotkań (1 x 90 min w tygodniu).

Bonus: Specjalnie dla uczestników kursu przygotowaliśmy dodatkową możliwość bezpłatnego uczestniczenia w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych po angielsku, prowadzonych przez rekruterów największych korporacji  w Krakowie.

BUSINESS ENGLISH+ BONUS!

Jest to propozycja dla osób pracujących lub przygotowujących się do pracy w firmach, którym potrzebna jest znajomość języka angielskiego do użytku zawodowego.  Wykorzystywane są materiały wprowadzające język angielski fachowy związany z różnymi dziedzinami biznesu, co sprawia, że uczący się szybko nabierają biegłości w posługiwaniu się językiem angielskim na polu zawodowym. Kurs obejmuje głównie zagadnienia z zakresu Management oraz Sales and Marketing, ze szczególnym wyróżnieniem praktycznych umiejętności w komunikacji biznesowej, jak również przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. Kurs przeznaczony dla słuchaczy od poziomu językowego B1. Cały kurs składa się z 26 godzin lekcyjnych (13 spotkań po 90 min).

Bonus: Specjalnie dla uczestników kursu przygotowaliśmy dodatkową możliwość bezpłatnego uczestniczenia w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych po angielsku, prowadzonych przez rekruterów największych korporacji  w Krakowie.

KURS EGZAMINACYJNY (FCE/ CAE)

Posiadanie międzynarodowego certyfikatu znajomości języka obcego otwiera drogę na zagraniczne studia, zwalnia z nauki języka obcego na studiach, a przede wszystkim pozwala odpowiedzieć sobie na pytanie: w którym miejscu jestem, jeśli chodzi o znajomość języka obcego?

Na kursie słuchacze ćwiczą wszystkie sprawności językowe, wykonują zadania typu egzaminacyjnego oraz poznają strategie rozwiązywania testów egzaminacyjnych. Równocześnie poszerzają i ugruntowują wiedzę gramatyczno-leksykalną. Na tym kursie zapoznasz się ze strukturą testów oraz typami pytań. Na zakończenie każdego semestru organizowany jest egzamin wewnętrzny, na podstawie którego słuchacze mogą ocenić swoje postępy w nauce. Kurs odbywa się dwa razy w tygodniu po 90 min, a poziom językowy słuchacza musi być adekwatny do poziomu egzaminu, do którego chce przystąpić.

POLISH FOR FOREIGNERS (KURS J. POLSKIEGO DLA OBCOKRAJOWCÓW)

Looking to brush up on your Polish? Or even just get started with your first words? Our  semester course includes 50 hours of education separated into 25 meetings. The courses will be run in the afternoons or evenings either on Mondays/ Wednesdays or Tuesdays/ Thursdays. Each lesson will contain grammar, conversation, vocabulary, listening and reading tasks prepared with the communicative method in mind. This includes classes utilizing custom made activities and authentic Polish material, all of which are designed to help you get to grips with everyday Polish. Thanks to our small group sizes, fun and engaging lessons, homely atmosphere and attractive prices, you will learn Polish sooner than you think!

LEKCJE INDYWIDUALNE

Kursy indywidualne charakteryzuje duża elastyczność organizacyjna oraz dostosowany do potrzeb klienta tok nauczania. Jest  to idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na charakter pracy bądź częste wyjazdy nie są w stanie uczestniczyć w kursach grupowych. Zajęcia mogą rozpocząć się w dowolnym momencie roku szkolnego i odbywać w siedzibie szkoły lub miejscu pracy klienta. Intensywność, terminy oraz lokalizacja takich zajęć ustalane są zgodnie z zapotrzebowaniem i możliwościami klienta. Słuchacz sam decyduje o ilości spotkań wykupując określony pakiet godzin ( 5, 15, 30 lub 50 godzin). Kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów posiadających wieloletnie doświadczenie w nauczaniu.

KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Podobnie jak kursy indywidualne, kursy językowe dla firm dostosowane są do indywidualnych potrzeb klienta i profilu firmy. Zapewniamy dostosowanie terminów oraz miejsca spotkań do potrzeb pracowników firmy, darmowe ustalenie zaawansowania językowego uczestników, wykwalifikowaną kadrę posiadającą wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz monitorowanie postępów uczestników.

Szkoła języków obcych WSEI to szansa na lepszą przyszłość i karierę w międzynarodowych firmach. Dzięki naszej kadrze lingwistów nauczysz się wybranego przez Ciebie języka obcego w szybki i przystępny sposób. Oferujemy szereg kursów w przystępnych cenach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Największą uwagę przywiązujemy komunikacji w języku obcym, która według nas jest filarem płynnego porozumiewania się językiem. Przygotowujemy do egzaminów FCE oraz CAE. Te międzynarodowe kursy to świetne potwierdzenie swoich umiejętności z języka obcego, które są rozpoznawane na całym świecie. Uczymy głównie języka angielskiego i polskiego dla osób z zagranicy, natomiast w ofercie mamy również inne języki.

Kursy w Szkole Języków odbywają się semestralnie. Oznacza to, że rekrutacja odbywa się dwa razy do roku:

Druga połowa września i pierwszy tydzień października (kursy w semestrze zimowym startują od drugiego tygodnia października)

Druga połowa lutego (kursy w semestrze letnim startują od początku marca)

Jeśli jednak przegapiłeś termin rekrutacji, nic straconego! Napisz do nas na szkolajezykow@wsei.edu.pl – postaramy się znaleźć odpowiednią grupę dla Ciebie.

Terminy zajęć:

Zajęcia w Szkole Języków odbywają się w zależności od kursu jeden lub dwa razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku w godzinach popołudniowych i wieczornych

* Przy uzbieraniu się grupy  min. 6 osób, możliwe jest zorganizowanie zajęć w innym dowolnym dniu, o dowolnej godzinie.

TO BARDZO PROSTE!

Krok 1: Wybierz interesujący Cię kurs

Krok 2:  Rozwiąż dostępny poniżej test online lub napisz maila z prośbą o telefoniczną weryfikację Twojego poziomu językowego przez lektora.

Krok 3: W ciągu kilku dni skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby potwierdzić  rodzaj i termin kursu, na który zostaniesz zapisany.

Krok 4: Dokonaj płatności na poniższy numer konta oraz prześlij potwierdzenie wykonania przelewu na szkolajezykow@wsei.edu.pl

Nr konta:

26 1240 4533 1111 0010 1988 5127

Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki

Św. Filipa 17

31-150 Kraków

w tytule wpisując „Szkoła Języków WSEI- Imię i Nazwisko”

TEST JĘZYKOWY:

ROZWIĄŻ TEST ONLINE

Godziny otwarcia

Poniedziałek
8:00  – 16:00
Wtorek
8:00  – 16:00
Środa
8:00  – 18:00
Czwartek
8:00  – 16:00
Piątek
9:00 – 18:00
Sobota
8:00 AM – 14:00
Niedziela
Zamknięte

Punkt Rekrutacyjno-Informacyjny znajduje się w Strefie Coworkingu uczelni przy ul. św. Filipa 17 (obok bramy wjazdowej). W tym miejscu uzyskasz ogólne informacje  dotyczące Szkoły Języków WSEI.

KONTAKT

Informacje szczegółowe- kontakt z kierownikiem Szkoły Języków:

E-mail: szkolajezykow@wsei.edu.pl

Informacje ogólne:

Tel:12 431 18 90   nr wewnętrzny 110 lub 128

ADRES:

ul. Św Filipa 17
31-150 Kraków

Skip to content