Oferta dla firm | WSEI Kraków

ZOSTAŃ PARTNEREM THE SPACE: WSEI

Wykorzystaj potencjał biznesowy i technologiczny jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na małopolskim rynku edukacji. Współpracujemy z międzynarodowymi korporacjami, firmami i społecznościami z branży IT, finansów, mediów. Z agencjami marketingowymi, uczelniami wyższymi, trzecim sektorem oraz instytucjami publicznymi.

NASZE WARTOŚCI

strategy-split

DIVERSITY

Wspieramy różnorodność organizacyjną. Każdy partner znajdzie u nas wygodne dla siebie miejsce.

business-contract-handshake-sign

PARTNERSHIP

Wierzymy, że każde partnerstwo to nowe cele, pomysły i rozwiązania. Dlatego tak chętnie widzimy biznes w naszym otoczeniu.

human-resources-team-settings

INFLUENCE

Chcemy razem z Wami świadomie odpowiadać na rynkowe zmiany. Miejmy wspólny wpływ na dynamikę rozwoju naszego otoczenia.

ecology-leaf-bulb-alternate

CSR

Bliska jest nam idea, że dobro wraca. Dlatego dzielimy się nim w obszarach, w których jesteśmy ekspertami.

WYBIERZ OPTYMALNĄ FORMUŁĘ WSPÓŁPRACY
I DOŁĄCZ DO THE SPACE: WSEI

Pośrednictwo projektowe

Ty masz zadanie dla programistów, a my mamy specjalistów i niezbędne zasoby. Przyjmiemy Twoje zlecenie, a następnie zrealizujemy je w ramach projektu. W zależności od zaawansowania Twojego pomysłu pracować nad nim będą najlepsi studenci lub pracownicy naszego partnera strategicznego – firmy Archman.

Edukacja

Chciałbyś skorzystać ze specjalistycznego szkolenia, które poprowadzi praktyk ze świata biznesu? Nic prostszego. Dla naszych partnerów przygotowaliśmy dawkę eksperckiej wiedzy: branżowe warsztaty, kursy programowania i business english oraz studia podyplomowe. Ich programy dopasowujemy do potrzeb pracowników Twojej organizacji.

Employer Branding

Marzysz o zrekrutowaniu najlepszych z najlepszych? A może chciałbyś zorganizować warsztaty i zaprezentować swoją firmę studentom i absolwentom WSEI? To świetnie! Chętnie wesprzemy Twoją obecność i zatroszczymy się komfortowe warunki spotkania.

Eventy

Czy podobnie jak my lubisz eventy, które służą transferowi wiedzy? Super, róbmy je razem! Możesz przekazać nam produkty, usługi lub wzmocnić nas wiedzą ekspercką. Każde wsparcie, które pomoże nam działać jeszcze skuteczniej jest dla nas bardzo ważne. Wydarzenia stanowią też dobrą okazję do promocji Twojej marki.

CSR

Czy wiesz, że konsumenci „premiują” te marki, które wspierają pozytywne zmiany społeczne? Wykorzystaj z nami ten trend! My dzielimy się tym, co potrafimy najlepiej – uczymy programowania. Na WSEI kodowanie poznają dzieciaki z domów dziecka, a nasi studenci szkolą najmłodszych podczas corocznego Małopolskiego Festiwalu Programowania. Pokaż razem z nami, że Twoja firma jest odpowiedzialna społecznie! Masz więcej pomysłów na wspólne działania CSR? Napisz do nas!

Masz pytania? Chcesz dołączyć do grona partnerów?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Karolina Worytkiewicz-Raś

Dyrektor Centrum Rozwoju Kompetencji

kworytkiewicz@wsei.edu.pl

Współpracuję z WSEI, ponieważ uważam, że niewielka uczelnia, która jest w stanie dostosować się do potrzeb rynku ma duży potencjał, szczególnie w branży tak zmiennej i dynamicznie rozwijającej się jak gry komputerowe.

Krzysztof Krej, CEO w firmie Frozen District

Tworzymy z WSEI nową jakość na styku dziedzin – artystycznej i programistycznej.  Na pewno pozwoli to na wprowadzenie do projektowania gier czy aplikacji nowych jakości i oryginalnych rozwiązań. 

dr hab. Robert Sowa, prof. ASP, Kierownik Pracowni Filmu Animowanego, Prodziekan Wydział Grafiki, Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie 

Cenimy w kontakcie z WSEI możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu ze studentami. Współpraca z Uczelnią to świetne rozwiązanie dla każdego pracodawcy, który chce zyskać popularność w środowisku akademickim. 

Joanna Pietrzyk, Employer Branding Administrator, Brand Communication & CSR Dept w firmie Capgemini 

Partnerzy strategiczni

Zaufali nam

Skip to content