NASA Space Apps Challenge

🚀 Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki partnerem akademickim największego kosmicznego hackathonu w Europie i jednego z największych na świecie! 🚀

🛸 NASA Space Apps Challenge wraca do Krakowa! Wspólnie wzbijmy się na orbitę kreatywności! 🛰 Jeśli fascynujesz się eksploracją kosmosu, uwielbiasz patrzeć w niebo pełne gwiazd, kosmos jest dla Ciebie zagadką, którą lubisz zgłębiać, a podróż, na którą najbardziej czekasz, to ta międzyplanetarna - to wydarzenie jest dla Ciebie! 🔝

Bądź z nami w dniach 5-6 października w Krakowie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody finansowe, rzeczowe, materialne - staże, praktyki, wizyty studyjne, kursy i wycieczki, których pula cały czas się zwiększa!

Kto może wziąć udział? Każdy! Zapraszamy do udziału uczniów, studentów, pasjonatów, makerów, artystów, programistów, designerów, konstruktorów, technologów, innowatorów - to wydarzenie jest dla Ciebie bez względu na wiek, doświadczenie czy specjalizację.

🪐 Dlaczego warto wziąć udział? 🪐

🏆 masz szansę powalczyć o atrakcyjne nagrody,

👉 najlepsze projekty będą miały możliwość rozwoju pod okiem specjalistów i zostaną zgłoszone do oceny globalnej, gdzie będą walczyć o wyróżnienie przez NASA.

💤 zapewniamy nocleg, także dzień przed wydarzeniem,

🍴 Ty pracujesz, my dbamy o posiłki

🚌 pomożemy z transportem z wybranych miast,

🎮 skorzystasz z kosmicznej strefy relaksu, partnerów i kosmicznych symulacji!

🪐Informacje, aktualna pula nagród, rejestracja: https://nasaspaceapps.pl/

Organizatorami NASA Space Apps Challenge Kraków są: ThinkHackR, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, Space Society, Krakowski Park Technologiczny!