slider rekrutacja
rekrutacja5

Oferta edukacyjna WSEI

Wybór studiów to nie tylko decyzja o kierunku edukacji, ale przede wszystkim o ścieżce, którą postanawiamy podążać w najbliższych latach. Musi być on więc dobrze przemyślany i podparty stosowną wiedzą. Można ją oczywiście znaleźć na naszej stronie internetowej, gdzie umieszczamy wszystkie informacje dotyczące rekrutacji, a także przedstawiamy bliżej każdy kierunek, tak byś zyskał szeroki kąt widzenia.

Oferujemy różnorodne kierunki studiów, dostosowane do potrzeb współczesnego rynku pracy.

Dajemy Ci przestrzeń do samodzielnego myślenia i wyboru, bo to Ty decydujesz o swojej przyszłości.

Studia I stopnia

Studia I stopnia to oferta edukacyjna, która odpowiadająca na potrzeby studentów wkraczających na rynek pracy. Program ten został stworzony z myślą o osobach, które chcą zbudować solidne podstawy w wybranym obszarze. Łączymy wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, co sprawia, że nasi absolwenci są dobrze przygotowani do wyzwań współczesnego rynku pracy.

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Studia II stopnia to oferta edukacyjna, skierowana do osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w wybranej dziedzinie. Program ten został stworzony z myślą o absolwentach studiów I stopnia, którzy pragną rozwijać się zawodowo, zdobywać nowe kompetencje i wyróżnić się na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Studia II stopnia

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe to idealne rozwiązanie dla osób chcących rozwijać swoją karierę, zdobywać nowe umiejętności lub zmienić kierunek zawodowy. Nasze programy są dedykowane absolwentom studiów wyższych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać wyzwaniom współczesnego, szybko zmieniającego się rynku pracy.

Studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na studia!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Studia licencjackie i inżynierskie: +48 503 473 917
Studia magisterskie: +48 510 253 580

messenger-min

Розпочато набір на навчання!

У вас є питання?
Зв’яжіться з нами:

Бакалаврат, інженерія: +48 503 473 917
Магістратура: +48 510 253 580

messenger-min

Recruitment for studies is ongoing!

Do you have any questions?
Contact us:

Bachelor’s and Engineering studies: +48 503 473 917
Master’s studies: +48 510 253 580

messenger-min

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje studia na WSEI!