Smart Girls! Let’s talk! x WSEI - WSEI Kraków

Smart Girls! Let’s talk! x WSEI

24 maja @ 19:10 - 20:40

Smart Girls! Let’s talk! x WSEI
💥 Zapraszamy na kolejny cykl spotkań – Smart Girls! Let’s talk!
👉 24 maja 2024, godz. 19:10 startujemy z kolejnym wydarzeniem! Co tym razem?
#MeetUp Multicultural Communication, które poprowadzi Julia J. Kondratyuk!
➡️Dołącz do nas, aby poznać tajniki efektywnej współpracy w wielokulturowych zespołach.
➡️Dowiedz się, jak komunikować się i działać w międzynarodowym środowisku.
➡️Jak radzić sobie z wyzwaniami komunikacyjnymi i czerpać korzyści z różnorodności kulturowej?
✅ Julia J. Kondratyuk (Marketing and Digital Commercial Capability Manager | ex-P&G | Meta Certified Professional and Trainer | Social Media | eCommerce | eContent)
Na co dzień mieszka w Szwajcarii. Współzałożycielka parku trampolin GoJump. Marketing manager z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym jako brand manager. Zarządzała takimi brandami jak: Danio, FAIRY, Bonux (region Eastern Europe, Caucasus & Central Asia (FAIRY, MYTH, GALA)). Pracowała z takimi markami jak: Michelin, Estee Lauder oraz innymi markami luksusowymi.
Meta-certified Professional & Trainer, Marketing & Strategy manager – wspomaga organizacje w obszarze social media, digital transformation, startup community supporter. Od ponad 20 lat pracuje w środowisku międzykultowym.
Serdecznie zapraszamy! 🙂
Podsumowując!
✅ 𝗗𝗮𝘁𝗮: 24.05.2024
✅ 𝗚𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮: 19:10 – 20:40