Inauguracja roku akademickiego 2020/21 - WSEI Kraków
WSEI_WWW_20200920

Inauguracja roku akademickiego 2020/21

W imieniu Rektora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie JM Stanisława Kowalskiego oraz Senatu uczelni zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2020/21.

Uroczystość odbędzie się w sposób hybrydowy. Ze względu na wymogi bezpieczeństwa sanitarnego, do sali Toronto na kampusie przy ul. św. Filipa 17 zostanie zaproszone wąskie grono gości. Wydarzenie będzie także transmitowane online.

Data: 3.10.2020 r.

Program inauguracji:

• Otwarcie uroczystości i przemówienie inauguracyjne JM Rektora WSEI.
  • Wystąpienia gości.
    Jedynym z nich będzie dr inż. Dominik Radziszowski - założyciel i vicePrezes XTRF Translation Management Systems - firmy nowych technologii, zmieniającej przemysł tłumaczeniowy i wspierającej klientów w ponad 40 krajach świata.
  • Wystąpienie Przedstawiciela RUSS.
  •  Immatrykulacja studentów I roku.
  • Wykład inauguracyjny dra Przemysława Stacha pt. "Po śladach do prawdziwego oblicza człowieka".
    Dr Stach spróbuje nam przybliżyć, jak bardzo - pozostawiane przez nas w otoczeniu - ślady naszych działań mogą zdradzić, kim naprawdę jesteśmy. Brzmi jak zagadka kryminalna? Właśnie. Posłuchamy, czego możemy się nauczyć się od psychologów kryminalnych z FBI.

Wydarzenie będzie transmitowane na kanale YouTube WSEI.