Smart Girls! Let's talk! 2023 edition - Zgarnij wyjazd na Women in Tech Summit! - WSEI Kraków
smart_girls_1200_x_628

Smart Girls! Let's talk! 2023 edition - Zgarnij wyjazd na Women in Tech Summit!

Inicjatywa Smart Girls! Let’s talk! Powstała po to by inspirować

W związku z tym zapraszamy Studentki WSEI do udziału w inicjatywie  organizowanej przez Park Technologiczny - wyjeździe na konferencję „Perspektywy Women in Tech Summit”, która odbędzie się 14.06.2022 w Warszawie.

Udział w międzynarodowej konferencji to doskonała okazja, aby m.in. dokonać analizy rynku pracodawców oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe.
Jako Park Technologiczny WSEI wychodzimy naprzeciw dynamicznie zmieniającym się warunkom rynku pracy oraz oczekiwaniom młodych kobiet, które chcą rozpocząć karierę w branży technologicznej. Na konferencji dowiesz się jak kształtuje się branża, poznasz nowe trendy oraz posłuchasz interesujących wystąpień kobiet sukcesu!

Co zrobić by wziąć udział w konkursie i zdobyć ufundowany przez uczelnię wyjazd na konferencję?

1. Warunek najważniejszy musisz posiadać status Studentki WSEI
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/b6xNYGLe3b
  3. Pamiętaj, termin nadesłania formularzy upływa z dniem 10 czerwca 2023

Uczelnia sfinansuje udział w wydarzeniu 4 studentkom.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie.