Podsumowanie II Seminarium Młodego Naukowca - WSEI Kraków
1200_x_628

Podsumowanie II Seminarium Młodego Naukowca

W ubiegłym tygodniu na naszej uczelni mieliśmy przyjemność prowadzić  II Seminarium Młodego Naukowca “Wyzwania organizacji XXI wieku”

Tematem przewodnim spotkania były współczesne, szeroko pojęte problemy świata zarządzania, finansów i rachunkowości. Prelegenci, z perspektywy młodych badaczy podejmowali dyskusje związane między innymi z turkusowymi organizacjami, zarządzaniem kapitałem ludzkim, motywowaniem i zaangażowaniem pracowników. Studenci finansów i rachunkowości zaprezentowali szereg finansowych i organizacyjnych aspektów prowadzenia różnego rodzaju form aktywności gospodarczej, efektywnych narzędzi inwestowania, wpływu inflacji na gospodarowanie budżetem. Nie zabrakło też aktualnie szeroko podejmowanych w nauce i praktyce zagadnień zrównoważonego rozwoju czy rewolucji w zakresie sztucznej inteligencji.

Wydarzenie miało charakter międzynarodowy. Keynote Speakerem był dr Jovan Shopovski, President of European Scientific Institute /ESI/, który podzielił się z młodymi naukowcami swoim bogatym doświadczeniem w budowaniu wartościowego dorobku naukowego i publikowaniu prac w międzynarodowych czasopismach naukowych (sesja on-line).

Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez WSEI!

www.dlabiznesu.krakow.pl/nauka