WSEI Talks #4 | Ania Ledwoń - Blacha - WSEI Kraków
wsei_talks_anna_ledwon_1200_x_628_evenea_wydarzenie_fb_aktualności

WSEI Talks #4 | Ania Ledwoń - Blacha

Wracamy z cyklem spotkań 𝗪𝗦𝗘𝗜 𝗧𝗮𝗹𝗸𝘀!

 

✅ WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów oraz employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Spotkania są darmowe i otwarte dla wszystkich zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa oraz kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.

Zapraszamy na 4. w ramach cyklu spotkanie.

Naszym gościem będzie: Ania Ledwoń – Blacha.

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas oraz co-founder i główna organizatorka krakowskiego CRASH Mondays. Product marketing manager w startupie alloweat. Ewangelizatorka strategii marketingowych i komunikacyjnych. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami oraz psychologicznym podejściem do marketingu.

🟠 Podczas szkolenia Ania przedstawi uczestnikom zestaw narzędzi i umiejętności, które przydadzą się zarówno osobom pracującym na etacie, jak i prowadzącym własne firmy (od socjotechnik i komunikacji, przez personal branding po podstawy zarządzania  projektami).

🟠 Program szkolenia powstał na podstawie własnej ścieżki zawodowej i doświadczeń zdobywanych podczas pracy z innymi.

 

Więcej o naszej gościni:

Ania Ledwoń – Blacha jest trenerką w zakresie mediów społecznościowych, digital marketingu, strategii i customer experience. Z marketingiem związana od 11 lat, od 6 lat szkoli i prowadzi warsztaty. Na sali szkoleniowej - fizycznej jak i wirtualnej spędziła już ponad 2000 godzin. Była związana z agencją Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych. Współautorka kilku kursów e-learningowych, obecnie trenerka w IAB Polska.

🟩 Termin: 28.11.2022 (poniedziałek) o godz. 13:00

🟩 Miejsce: Sala Toronto, która znajduje się na II piętrze pawilonu AMERYKA B/św. Filipa 17 (na wprost od bramy)

Skip to content