Informatyka stosowana - Zdobądź wiedzę! - Studia na WSEI w Krakowie

Informatyka Stosowana

KPT

Informatyka stosowana – o kierunku

Postawiliśmy sobie cel: być liderem w nauczaniu technologii Microsoft w Małopolsce. Bazujemy wyłącznie na środowiskach deweloperskich, bazodanowych, serwerowych Microsoft i jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Oparliśmy nauczanie w 100% o kursy komercyjne Microsoft (Imagine Academy), które są rozpoznawalne i cenione na całym świecie.

Informatyka stosowana – dla kogo?

Dla każdego, kto pasjonuje się programowaniem aplikacji, analizą danych czy sieciami komputerowymi. Nasi partnerzy, firmy z branży IT, z którymi opracowaliśmy program studiów na kierunku Informatyka stosowana, podkreślają, że to doskonała ścieżka dla osób, które chcą w pełni przygotować się do pracy w zawodzie, zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym.

Informatyka stosowana – wykładowcy praktycy

Nasi wykładowcy to praktycy, posiadający wieloletnie doświadczenie w branży IT. Dzięki nim będziesz mieć możliwość uczenia się i rozwijania swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów. Będziesz również na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi.

Zdobywaj wiedzę od ekspertów, na co dzień pracujących w takich firmach jak: COMARCH, CISCO, MOTOROLA, BNP Paribas, Frozen District czy SCHIBSTEAD TECH POLSKA.

Opinie naszych studentów

Od 2. roku studiów realizujesz jedną z czterech ścieżek kształcenia.

Masz do wyboru:

1.

Programowanie aplikacji

Jeśli chcesz być programistą, to ścieżka Programowanie aplikacji będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Opanowanie zarówno front-endu, jak i back-endu da Ci przewagę i umożliwi rozwijanie się jako tzw. full-stack developer. Wybierz ścieżkę Programowanie aplikacji i zgłębiaj wiedzę związaną z programowaniem, bazami danych, architekturą oprogramowania i wieloma innymi obszarami.

1.

2.

Programowanie i analiza danych

Big Data Scientist, czyli „mistrz danych” – zdaniem Hala Variana, ekonomisty Google, będzie jednym z najbardziej pożądanych zawodów tej dekady. Decydując się na ścieżkę Programowanie i analiza danych, możesz liczyć na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do analizy, interpretacji oraz prezentacji danych w sposób zrozumiały i użyteczny dla przedsiębiorstw. Wraz z rozwojem technologicznym i dalszym wzrostem ilości danych w sieci, Twoje umiejętności staną się jeszcze bardziej pożądane na rynku pracy.

2.

3.

Sieci komputerowe

Jeśli marzysz o pracy jako projektant infrastruktury IT, wybierz ścieżkę Sieci komputerowe. Zdobędziesz umiejętności związane z projektowaniem zaawansowanych sieci, poznasz najnowsze technologie sieciowe oraz dowiesz się, jak efektywnie dbać o bezpieczeństwo sieci. Dzięki uczestnictwu w programie Akademii CISCO uzyskasz również kompetencje praktyczne związane z konfiguracją urządzeń sieciowych CISCO. Program obejmuje także przygotowanie do certyfikacji CISCO na poziomie CCNA.

3.

4.

Gry komputerowe i multimedia

Pasjonujesz się grami i to właśnie z nimi wiążesz swoją przyszłość? Wybierz ścieżkę Gry komputerowe i multimedia! Czeka na Ciebie ekscytująca przygoda z programowaniem, technikami tworzenia trójwymiarowych modeli, animacji i shaderów. To z kolei otworzy przed Tobą możliwości kreatywnego wyrażania swoich pomysłów. Będziesz mógł także stworzyć swoją własną grę, która w pełni wykorzysta Twoją znajomość psychologii i zdolność wpływania na emocje graczy.

4.

Goście na zajęciach

Spotkaj liderów z branży! Studenci WSEI prócz zajęć z praktykami, biorą udział w gościnnych spotkaniach z ekspertami z rynku. Na zajęciach mają możliwość czerpania wiedzy i doświadczenia, inspirowania się i poznawania case study z pierwszej ręki! Sprawdź, kto gościł na WSEI:

Trwa rekrutacja na studia!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:

Studia licencjackie i inżynierskie: +48 503 473 917
Studia magisterskie: +48 510 253 580

messenger-min

Розпочато набір на навчання!

У вас є питання?
Зв’яжіться з нами:

Бакалаврат, інженерія: +48 503 473 917
Магістратура: +48 510 253 580

messenger-min

Recruitment for studies is ongoing!

Do you have any questions?
Contact us:

Bachelor’s and Engineering studies: +48 503 473 917
Master’s studies: +48 510 253 580

messenger-min

Dlaczego warto studiować Informatykę Stosowaną na WSEI?

„Nastawiliśmy się na zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności. Podzielimy się z Wami wyłącznie współczesną wiedzą i najnowszymi rozwiązaniami.”

– Marcin Kowalski, kanclerz WSEI

Od 15 lat związany z wdrożeniami systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Specjalizuje się w rozwiązaniach klasy Business Intelligence i Workflow. Entuzjasta wykorzystania sztucznej inteligencji do wspierania procesów biznesowych. Prezes zarządu Archman oraz kanclerz Wyższej Szkoły Ekonomii i informatyki w Krakowie.

Marcin_Kowalski_Kanclerz_WSEI

Zobacz, jak mogą wyglądać Twoje studia na WSEI!