II wirtualne sympozjum WSEI i Capitol Technology University - WSEI Kraków
wsei-ivs

II wirtualne sympozjum WSEI i Capitol Technology University

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w II wirtualnym sympozjum organizowanym przez WSEI i Capitol Technology University (CTU) pt. Sustainability, Its Need and Meaning for the Future.

Key note speech pt. Sustainability or Reliability wygłosi dr Ian McAndrew z CTU.
Wśród prelegentów znajdą się m. in.:
- Przemysław Stach, PhD (WSEI) - "Sustainability in Healthcare Management - Case of Clinical Trials"
- Dr Priya Baguant, Higher Colleges of Techonoloty (ZEA) - "The Challenge in HR Practices in a Drive for Sustainability"
- dr Richard Baldauf, Environmental Protection Agency (USA) - "Urban Design and Air Pollution"
- dr Paweł Jastrzębski (AGH University of Science and Technology) - "District Heating and Sustainable Development"
- Mikołaj Pisarski, Prezes Fundacja Instytut Edukacji Ekonomicznej im. Ludwiga von Misesa
- oraz student i student I roku zarządzania (WSEI)

Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia (najbliższa sobota), o godz. 15:00 naszego czasu na platformie ZOOM.

>> Link do spotkania