Komunikat Rektora WSEI ws. nauki, egzaminów dyplomowych i wniosków online - WSEI Kraków
Business man in black suit signing contract document with ldigital tablet on office desk, deal concept, close up

Komunikat Rektora WSEI ws. nauki, egzaminów dyplomowych i wniosków online

Komunikat nr 6

Rektora Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Szanowni Studenci

Zgodnie z zaleceniami Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, przez kolejny miesiąc (do 24.05.2020) będziemy kontynuować naukę zdalną. Ponawiam prośbę o aktywne uczestnictwo w zajęciach, abyśmy wszyscy szczęśliwie i zgodnie z harmonogramem zakończyli rok akademicki. Studentów ostatniego roku studiów informuję, że uczelnia przewiduje przeprowadzanie egzaminów dyplomowych w formie zdalnej. Procedury, zasady oraz sposób przeprowadzenia egzaminu zostaną zamieszczone na stronie Wirtualnego Dziekanatu  po 1 maja 2020 roku.

Zapewniam, że egzamin nie będzie odbiegać stopniem trudności od tradycyjnej formy, a na dyplomach i w suplementach nie będzie wzmianki o tym, że obrona odbyła się online.

Szanowni Studenci

Zapewne zauważyliście, że wdrożony został w uczelni elektroniczny obieg dokumentów. Wszelkie wnioski będziecie mogli składać wyłącznie w formie elektronicznej i w taki sam sposób otrzymacie Państwo odpowiedź. Dokumenty należy podpisywać podpisem elektronicznym tzw. profilem zaufanym. Można go założyć bezpłatnie w swoim banku. Instrukcję i przekierowanie do banku znajdziecie Państwo po zalogowaniu się do naszego systemu.

Ta forma komunikacji z uczelnią pozwoli zaoszczędzić Państwu dużo czasu. Dla niektórych będzie także pewną wartością poszerzającą kompetencje cyfrowe zdobyte w czasie nauki.

Życzę Państwu zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie.

Dr Stanisław Kowalski