Nabór na konwersacje z angielskiego! - WSEI Kraków
wsei szkoła języków

Nabór na konwersacje z angielskiego!

Starasz się o pracę w międzynarodowej korporacji, ale boisz się, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie poradzisz sobie z angielskim? Szkoła Języków Obcych na WSEI startuje z nowym naborem do grupy konwersacyjnej. Dla naszych studentów, absolwentów i pracowników znajdą się zniżki.

Na kurs konwersacyjny zapraszamy osoby, które potrzebują praktycznej znajomości języka, chcą swobodnie rozmawiać i zwiększyć znajomość słownictwa.

W SJO stawiamy na bliską współpracę lektorów ze słuchaczami, dzięki czemu potrzeby każdej osoby uczęszczającej na zajęcia są nam doskonale znane, a nasi słuchacze osiągają pożądane efekty w krótkim czasie.

Zanim rozpoczniesz kurs, wypełnisz test online, który pozwoli ustalić odpowiedni dla Ciebie poziom kursu. Możemy również umówić się z Tobą na rozmowę telefoniczną.

Po ustaleniu rodzaju kursu, dokonujesz płatności i możesz już rozpocząć zajęcia!

Więcej informacji na stronie Szkoły Języków Obcych. Tam też znajdziesz informacje o pozostałych kursach SJO.