Międzynarodowa Konferencja w Budapest Business School - WSEI Kraków
wsei_graduacja_fb_bk_20211119

Międzynarodowa Konferencja w Budapest Business School

Nasze wykładowczynie z Zakładu Zarządzania i Rachunkowości, dr Ewa Urbaniec i Donata Adler, wzięły udział w Międzynarodowej Konferencji „Beyond Financial Reporting – Sustainability: Integrated Thinking and Integrated Reporting” w Budapest Business School.

Najnowsze trendy i wyniki badań w zakresie raportowania zrównoważonego rozwoju zaprezentowali przedstawiciele Europejskiej Federacji Księgowych i Audytorów MŚP, PwC Węgry, Banku Unicredit, naukowcy badający rynki w Europie, Brazylii, Syrii i Mongolii.

Polskimi doświadczeniami podzieliła się dr Ewa Urbaniec, Dyrektor ds. Marketingu i PR Columbus Elite w grupie kapitałowej Columbus, w wystąpieniu pt.: „𝗙𝘂𝗻𝗱𝗮𝗰𝗷𝗮 𝗶 𝗕𝗶𝘇𝗻𝗲𝘀 - 𝘄𝘆𝘇𝘄𝗮𝗻𝗶𝗮 𝘄 𝘁𝘄𝗼𝗿𝘇𝗲𝗻𝗶𝘂 𝗿𝗮𝗽𝗼𝗿𝘁𝘂 𝗘𝗦𝗚 𝗻𝗮 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗸ł𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲 𝗿𝗮𝗽𝗼𝗿𝘁𝘂 𝗘𝗦𝗚 𝗖𝗼𝗹𝘂𝗺𝗯𝘂𝘀 𝗚𝗿𝗼𝘂𝗽 𝗽𝗿𝘇𝘆𝗴𝗼𝘁𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲𝗴𝗼 𝘇 𝗙𝘂𝗻𝗱𝗮𝗰𝗷𝗮̨ 𝗖𝗮𝗿𝗯𝗼𝗻 𝗙𝗼𝗼𝘁𝗽𝗿𝗶𝗻𝘁.”

Podziękowania dla Agnieszki Rozwadowskiej, Prezeski Carbon Footprint Foundation.

Udział naszej uczelni zorganizowało w ramach programu #Erasmus+ Biuro Współpracy Międzynarodowej WSEI, kierowane przez Agnieszkę Rachwał-Mueller.