VII Seminarium Naukowe - WSEI Kraków
seminarium

VII Seminarium Naukowe

Zakład Zarządzania i Rachunkowości Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie (ZZiR) serdecznie zaprasza na VII  Seminarium Naukowe "Labilność otoczenia a zarządzanie i finanse przedsiębiorstwa”. Seminarium naukowe ZZiR od wielu lat łączy wystąpienia zarówno naukowców jak i praktyków działalności gospodarczej – podejście teoretyczne i pragmatyczne.

 

Termin: 18 kwietnia 2024

Godz. 10:00-15:00

Miejsce: sala Praga, WSEI

 

Tegoroczne spotkanie poświęcone będzie szeregowi kluczowych tematów związanych z zarządzaniem, technologią, równością, ekologią oraz wyzwaniami współczesnego biznesu
i społeczeństwa. Podczas dzisiejszego spotkania będziemy zgłębiać tematy takie jak rola audytu w zarządzaniu, gender equality w erze nowych technologii, eklektyzm organizacyjny, odpowiedzialna komunikacja w kontekście zrównoważonego rozwoju, czy też wpływ globalnych wydarzeń na kondycję finansową przedsiębiorstw.

Celem tego Seminarium Naukowego jest nie tylko zwiększenie wiedzy na te tematy, ale również inspirująca dyskusja i wymiana poglądów, które przyczynią się do lepszego zrozumienia współczesnych wyzwań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

 

Patronat merytoryczny oraz moderowanie dyskusji naukowej jak w poprzednich seminariach będzie prowadzone przez profesora WSEI dr hab. Artura Hołdę

harmonogram

Skip to content