Aktualności - WSEI Kraków

Zapraszamy na konferencję, która została zorganizowana dzięki inicjatywie studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie oraz Koła Naukowego Zarządzania i Przedsiębiorczości.

Biuro Karier WSEI oraz Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości zapraszają na Targi Kariery 2024.

✨Zapraszamy na jubileuszowe X spotkanie Krakowskiej Grupy Użytkowników Power BI oraz pasjonatów BI.

Przed nami 𝟵 𝙚𝙙𝙮𝙘𝙟𝙖 𝙒𝙎𝙀𝙄 𝙏𝙖𝙡𝙠𝙨. Tym razem gościć będziemy Kasię Gryzło, 𝘾𝙀𝙊 𝙃𝙚𝙖𝙧𝙈𝙚 & Emplomind (UK), która opowie nam o tym „Czy startupy z misją mogą zarabiać? Jak połączyć technologię i biznes, żeby ludziom żyło się lepiej". Kasia wierzy…

Już w najbliższą środę porozmawiamy na temat organizacji wirtualnego laboratorium w Moodle oraz ...

Jesteś kreatywny, pełen pasji i gotowy na wyzwania? Nasz start-up, zrodzony z ambicji studentów WSEI, poszukuje właśnie Ciebie!

Zapisy do 8 𝗲𝗱𝘆𝗰𝗷𝗶 𝗪𝗦𝗘𝗜𝗖𝗥𝗔𝗙𝗧 uważamy za otwarte! Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich do wspólnej zabawy.

Zdecydowanie ten weekend był bardzo intensywny, nie tylko pod względem emocji, jakie dostarczył nam WOŚP, ale również w krakowskim świecie GameDev’u działo się! #KrakJam w społeczności WSEI to już niemalże tradycja. Kolejny raz członkowie Koła Naukowego GameDev Club wzięli udział…

U nas Wszystko Gra! WSEI dla WOŚP! W tym roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, zakładając eSkarbonkę.

Serdecznie zapraszamy uczniów II i III klas liceów ogólnokształcących oraz III i IV klas techników wraz z nauczycielami na Dni Otwarte w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki w Krakowie.

Skip to content