Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości - WSEI Kraków
Koło Naukowe Zarządzania i Przedsiębiorczości

Nowy rok akademicki, czyli nowe możliwości rozwoju na WSEI! 😀
Z inicjatywy naszych studentów, wystartowaliśmy z działalnością Koła Naukowego Zarządzania i Przedsiębiorczości! 💪📚
📍Na czele około 20 osobowej grupy niezwykle zaangażowanych studentów stanęli: Mariusz Witkowski, Szymon Sabatowicz, Katarzyna Pułka.
📍 Opiekun merytoryczny koła naukowego: mgr Donata Adler (Zakład Zarządzania i Rachunkowości WSEI)
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obserwowania i dołączenia do społeczności Koła na Facebook’u 👉 https://bit.ly/45KmsCb
💥Dlaczego warto dołączyć do Koła Naukowego Zarządzanie i Przedsiębiorczości?💥
✅ Nasi studenci to pasjonaci, pełni pomysłów i planów na nowe inicjatywy!
✅ Mają już za sobą kilka spotkań oraz udział w XXVI edycji Konferencji Naukowej StatSoft Polska
✅ Przygotowali plany na szereg samodzielnych inicjatyw oraz przedsięwzięć we współpracy z pozostałymi Kołami, Samorząd Studentów WSEI Kraków, Uczelnią i partnerami zewnętrznymi.
Brawo! 👏