Model (nie)biznesowy. Czyli przepis na zarządzanie projektem społecznym w pigułce - WSEI Kraków
grafika_model(nie)biznesowy_wydarzenie_fb_evenea_1200_x_628

Biuro Karier zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu: Model (nie)biznesowy. Czyli przepis na zarządzanie projektem społecznym w pigułce.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z działalnością społeczną lub już działają, ale chcą zwiększyć efektywność swojej pracy w organizacji.  Podczas spotkania uczestnicy prześledzą drogę od definiowania problemu społecznego do realizacji skutecznych działań. Nauczą się zarządzania projektem społecznym, definiowania mierników sukcesu, doboru odpowiednich zasobów i określania interesariuszy swoich działań. Bazą jest autorski materiał szkoleniowy wypracowany w ramach wieloletniej współpracy przy ewaluacji pracy organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych.

Szkolenie poprowadzi Anna Mirzyńska - działaczka społeczna. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi w obszarze edukacji pozaformalnej. Autorka szkoleń i szkoleniowiec z obszarów edukacji ekonomicznej, zarządzania projektami, wystąpień publicznych i debat oksfordzkich. Wielokrotna mentorka hakatonów o tematyce społecznej oraz technologicznej. Organizatorka konferencji i wydarzeń dla świata nauki oraz biznesu. Od trzynastu lat związana jest z programem aktywizacji społecznej i politycznej dzieci oraz młodzieży z Krakowa. Członkini Komisji Dialogu Obywatelskiego ds. Młodzieży, Krakowskiej Rady Pożytku Publicznego V kadencji. Pracownica Katedry Zarządzania Organizacjami Publicznymi Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, gdzie naukowo zajmuje się problematyką włączania wartości społecznej do praktyki gospodarczej i kreacji polityk im poświęconych, w szczególności gospodarką o obiegu zamkniętym oraz społeczną odpowiedzialnością. Uczestniczka środowiska i wyznawczyni idei Open Eyes Economy Summit.

Data: 24.10.2022

Miejsce: Coworking WSEI, ul. Filipa 17