Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie | WSEI Kraków
DSCF9325

Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie

8 kwietnia 2022 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki miał miejsce wykład znanego eksperta storytellingu, Pawła Tkaczyka. Wystąpienie, które można było obejrzeć zarówno stacjonarnie, jak i online, było trzecim z cyklu WSEI Talks, dedykowanego przede wszystkim studentom oraz uczniom szkół średnich.  

Z okazji wizyty na WSEI Paweł Tkaczyk przygotował speech „Narzędzia, które pomagają budować markę w cyfrowym świecie”. Wskazując, że każdy klient jest inwestorem, podkreślił wagę świadomości oczekiwań odbiorców oraz składanych im obietnic. Następnie przedstawił serię praktycznych narzędzi, służących do mierzenia oczekiwań, optymalizacji rekomendacji oraz pomagających utrzymać widoczność w różnych kanałach komunikacyjnych.  

Wydarzenie zgromadziło przy ul. św. Filipa 17 oraz za pośrednictwem transmisji około 120 słuchaczy, którzy po zakończonym wykładzie mieli okazję wziąć udział w dyskusji oraz zadać gościowi pytania w ramach sesji Q&A.  

Cykl WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy, skierowane do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów. Dynamiczna forma krótkich wykładów oraz rozmów pozwala na aktywne uczestnictwo w dyskusji oraz zadawanie pytań gościom, wśród których znajdą się między innymi czołowi specjaliści nowych mediów i employer brandingu, znani przedsiębiorcy i twórcy internetowi. 

Skip to content