Omnichannel Marketing in a technology – driven world | warsztaty - WSEI Kraków

16 grudnia (sobota) 2023
Godzina: 11:30-12:45
Dołącz do spotkania on-line

PARK TECHNOLOGICZNY WSEI zaprasza na spotkanie!
Szanowni Państwo, wszystkich pasjonatów marketingu zapraszamy na spotkanie on-line. Tym razem na prośbę dr Katarzyny Kowalskiej-Jarnot oraz jej studentów zaprosiliśmy na wykład niezwykłego gościa!

Julia J. Kondratyuk – Marketing and Digital Commercial Capability Manager | Meta Certified Professional and Trainer. Marketing Manager z ponad 15 letnim doświadczeniem w zarządzaniu marką oraz digital marketingu. Współpracuje globalnymi markami oraz startupami. Ex-P&G, współzałożycielka GOjump&GOkidz&GOair. Na stałe mieszka w Szwajcarii.

#PT WSEI INNOVATION ACADEMY – w ramach inicjatywy zapraszamy do współpracy innowacyjne osoby oraz organizacje. Nasi studenci mają możliwość uczestniczenia w wizytach studyjnych, meetupach czy też warsztatach zarówno specjalistycznych, jak i tych dotyczących kompetencji miękkich. Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni pozwalającej studentom na rozwój oraz kreowanie i realizację innowacyjnych projektów.