Błędy w zarządzaniu ludźmi | warsztaty - WSEI Kraków
#PT

Błędy w zarządzaniu ludźmi | warsztaty

💥 #𝗣𝗧 𝗪𝗦𝗘𝗜 𝗜𝗡𝗡𝗢𝗩𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡𝗦 𝗔𝗖𝗔𝗗𝗘𝗠𝗬! 💥
Zapraszamy członków organizacji studenckich, samorządu studentów, kół naukowych oraz Stypendystów programu Wysokie Loty na warsztaty na ostatnie już w tym roku warsztaty z Kraków Miastem Startupów na WSEI! 🚀🌟

⚡Błędy w zarządzaniu ludźmi ⚡
🎤Prowadzący: Natalia Maruszczak

Termin:
📅11 stycznia (czwartek) 2023
⏰Godzina: 18:00
📌Miejsce: sala co-working

Warsztaty pełne wiedzy, pizza oraz świetna atmosfera! 🍕🤩
💚Zapraszamy do rejestracji! 👉 https://app.evenea.pl/event/bledywzarzadzaniuludzmi/

➡ Jeśli chcesz być dobrym szefem, musisz wiedzieć jakie pułapki na Ciebie czyhają. Natalia wprowadzi Cię w świat zarządzania grupą ludzi a także poznasz tajniki, które pomogą Ci robić to efektywniej.

💡#𝗣𝗧 𝗪𝗦𝗘𝗜 𝗜𝗡𝗡𝗢𝗩𝗔𝗧𝗜𝗢𝗡𝗦 𝗔𝗖𝗔𝗗𝗘𝗠𝗬 - to inicjatywa Parku Technologicznego WSEI w ramach, której Studenci WSEI mają możliwość uczestniczenia w wizytach studyjnych, meetupach czy też warsztatach zarówno specjalistycznych, jak i tych dotyczących kompetencji miękkich. Naszym głównym celem jest stworzenie przestrzeni pozwalającej studentom na rozwój oraz kreowanie i realizację innowacyjnych projektów.

W ramach #PTWSEI Innovations Academy zapraszamy do współpracy innowacyjne jednostki. Tym razem dołączył do nas Kraków Miastem Startupów z inicjatywą Jesiennego Uniwersytetu Przedsiębiorczości, w ramach której organizacje studenckie, koła naukowe oraz samorządy studencie mają możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych.