WSEI z dotacją na prowadzenie zajęć wyrównawczych dla studentów - WSEI Kraków
wsei-pic-5-2

WSEI z dotacją na prowadzenie zajęć wyrównawczych dla studentów

WSEI otrzymała dotację celową z Ministerstwa Edukacji i Nauki na realizację zadania pt. Organizacja i przeprowadzenie dodatkowych zajęć dla studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych.

Wykonanie zadania ma na celu wyrównanie szans edukacyjnych studentów pierwszego roku studiów stacjonarnych pierwszego stopnia rozpoczynających naukę w roku akademickim 2021/2022 w związku z ograniczeniami związanymi z koniecznością prowadzenia kształcenia zdalnego w szkołach średnich przez ostatnie trzy semestry. Organizacja zajęć będzie miała na celu wyeliminowanie ewentualnych różnic w przygotowaniu abiturientów do odbywania studiów.

W praktyce oznacza to, że studenci pierwszego roku studiów stacjonarnych wszystkich kierunków mogą zapisać się na dodatkowe i bezpłatne zajęcia z matematyki. Są one prowadzone w trybie zdalnym oraz stacjonarnym.

Termin przeprowadzenia zajęć to grudzień 2021 r.