WSEICRAFT 7.0 | 31.03 - 1.04.2023 - WSEI Kraków
aktualności_wsei_craft_1200_x_628

WSEICRAFT 7.0 | 31.03 - 1.04.2023

TO JUŻ ZA TYDZIEŃ - Jedyny taki hackathon dedykowany uczniom szkół średnich w Małopolsce!

WSEICRAFT 7.0
 Campus Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie
 31.03 - 1.04.2023 r.

31.03.2023 rozpoczynamy 7. edycję maratonu projektowania gier komputerowych: WSEICRAFT 7.0. Do wspólnej zabawy i rywalizacji o najlepszą grę stanie 30 zespołów, w tym łącznie 153 uczniów z 15 szkół średnich. Miło nam powitać w tym gronie reprezentacje szkół wraz z nauczycielami:

📌VII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Nałkowskiej w Krakowie

📌Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu

📌ZSP 2 w Jaworznie

📌Zespół Szkół Elektrycznych nr 1 w Krakowie

📌Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych im. Władysława Zamoyskiego

📌Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni

📌Zespół Szkół Nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu

📌Zespół Szkół Techniczno - Informatycznych w Mszanie Dolnej

📌Zespół Szkół Energetycznych w Krakowie

📌Zespół Szkół nr 2 w Dębicy

📌Zsme Tarnów

📌Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach

📌LO3 Jaworzno

📌Zespół Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie

📌Społeczne Liceum Ogólnokształcące DaVinci w Krakowie

Uczestnicy będą mieć 20 godzin na zaprojektowanie gry w temacie, którą ogłosimy na uroczystej gali rozpoczęcia. Zespoły będą wspierane przez naszych mentorów – studentów ze ścieżki projektowania gier komputerowych oraz studentów z Akademii Sztuk Pięknych – naszej uczelni partnerskiej. Studenci z ASP w tej edycji po raz pierwszy pojawią się w roli mentorów i będą wspierać zespoły pod kątem game designu, animacji i wizualizacji w projektowanych grach. Aktualnie nasi mentorzy odwiedzają wszystkie szkoły i prowadzą szkolenia z zakresu obsługi narzędzia UNITY, a już 27.03 (poniedziałek) wszyscy uczestnicy wezmą udział w dedykowanym webinarze pt. “Pietrasz się dżemu? Character Design w grze : Bulb Boy: Jar of Despair”, który poprowadzi dla nas Simon Łukasik - twórca pożądanych gier, grafik i animator, absolwent krakowskiej ASP, właściciel studia Bulbware, autor bestsellerowych tytułów "Bulb Boy" i "Poopdie".

Wyboru zwycięzców dokonają nasi jurorzy – specjaliści z branży gamedev, animacji, wizualizacji, kreacji, branży filmowej: pod kątem tworzenia fabuły, postaci. Witamy w teamie jurorskim:

🎤Jakub Pacura – Frozen District/Business Developer

🎤Piotr Krochmal - Spółka Kraków 5020/ Dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologicznego

🎤dr hab. Edyta Mąsior, profesor uczelni - Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie

🎤dr Katarzyna Rabiej-Sienicka - KRAKOWSKA SZKOŁA FILMOWA im. Wojciecha Jerzego Hasa/ Director of Film School

🎤Anna Kokoszka-Romer - KRK FILM i Forum Designu/ Producentka i reżyserka filmowa

🎤Maciej Śliwiński - Rage Quit Games/ PR & Brand Manager

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, m.in. nagrody rzeczowe, vouchery na wybrany egzamin Microsoft/egzamin ITS; roczna prenumerata online Magazynu Programista, a laureaci 1.miejsca otrzymają 1. rok studiów na WSEI za darmo!

Nasze wydarzenie wspiera szerokie grono community:

𝗣𝗔𝗧𝗥𝗢𝗡𝗔𝗧 nad wydarzeniem objęli:

✅Patronat Honorowy: Witold Kozłowski, Marszałek Województwa Małopolskiego

✅Polskie Towarzystwo Badania Gier

✅Polskie Towarzystwo Informatyczne Oddział Małopolski

𝗣𝗔𝗥𝗧𝗡𝗘𝗥𝗭𝗬 - dzięki którym nasi uczestnicy otrzymają atrakcyjne upominki, pyszne śniadanko, obowiązkową pizzę, koszulki, atrakcje w strefie chillu i snu:

• 📍Park technologiczny WSEI
  • 📍Samorząd Studentów WSEI
  • 📍Frozen District
  • 📍Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
  • 📍Kraków5020 sp. Z o.o.
  • 📍Archman
  • 📍Domino’s Pizza
  • 📍Haftkomp
  • 📍Grota by Królestwo Pierożka
  • 📍GoodLood

• 𝗣𝗔𝗧𝗥𝗢𝗡𝗔𝗧 𝗠𝗘𝗗𝗜𝗔𝗟𝗡𝗬 i wsparcie w promocji wydarzenia w społecznościach branżowych, studenckich objęli:
  • 🟢SPIDER’SWEB
  • 🟢Magazyn Programista
  • 🟢 Comparic.pl
  • 🟢Perspektywy
  • 🟢DlaStudenta.pl
  • 🟢Crossweb
  • 🟢Agencja BetterGaming.
  • 🟢No Fluff Jobs sp. Z o.o.

Już odliczamy do wydarzenia ….. a Was zapraszamy do śledzenia aktualności hacakthonu na naszych social mediach:

👉www
👉FB