Wykład najlepszego dyrektora kreatywnego dla studentów WSEI - WSEI Kraków
WSEI_WSEI Talks_Simon_fb_cover

Wykład najlepszego dyrektora kreatywnego dla studentów WSEI

Drodzy Studenci!
Zapraszamy Was do udziału w wykładzie Szymona Waloszka, znanego na całym świecie dyrektora kreatywnego i międzynarodowego sędziego reklamowego z ponad 15-letnim globalnym doświadczeniem w komunikacji kreatywnej.
Wystąpienie będzie pierwszym w ramach otwartych i darmowych spotkań WSEI Talks, organizowanych z myślą o studentach wszystkich krakowskich uczelni, którzy są zainteresowani poszerzeniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów.
👉 O wykładzie:
„Motywacja w karierze, czyli jak nie zgasić wewnętrznej iskry”
🟩 Do codziennego funkcjonowania, podobnie jak tlenu czy jedzenia, potrzebujemy motywacji. To ona sprawia, że wstajemy rano z łóżka, pokonujemy przeszkody i realizujemy zamierzone cele. Zaniedbana, gaśnie, pozbawiając nas zdolności patrzenia ponad horyzont.
🟩 W trakcie wykładu Szymon Waloszek wspólnie z uczestnikami zastanowi się, czym jest wewnętrzna iskra i jak zamienić ją w ogień, kiedy życie regularnie wylewa na głowę kubeł zimnej wody. Opowie także o wyzwaniach związanych z podtrzymywaniem chęci do działania w natłoku codziennych obowiązków i globalnych kryzysów.
🧑‍💼 O naszym gościu:
🟩 Szymon Waloszek – absolwent V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie oraz Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Multidyscyplinarny, hybrydowy dyrektor kreatywny, dyrektor artystyczny, międzynarodowy sędzia reklamowy z ponad 15-letnim globalnym doświadczeniem w komunikacji kreatywnej dla wiodących marek. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w kreacji kampanii zintegrowanych, ATL i BTL, digital, interactive, wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, produkcji 3D i 2D. Specjalizuje się także w strategii i konceptualizacji z naciskiem na nowe technologie w reklamie i efektownych realizacjach. Uznawany za najlepszego dyrektora kreatywnego w prestiżowych rankingach Creativepool.
🟩 Mieszka w Zurychu, gdzie współpracuje z zespołami m.in. z Hong Kongu, Dubaju i Kalifornii. Uczył się i doskonalił rzemiosło pod okiem najlepszych i najczęściej nagradzanych dyrektorów kreatywnych z prestiżowych agencji, takich jak 72andsunny, AKQA, Leo Burnett, TBWA, Saatchi & Saatchi, FCB, Razorfish i Publicis. Ma na swoim koncie publikacje w wielu profesjonalnych magazynach: Adweek, Adage, Campaign Magazine, DesignTAXI, Adobe Magazine. Obecnie przygotowuje dysertację doktorską na temat nowych form komunikacji w świecie cyfrowym.
🟩 Wolny czas spędza w pogoni za adrenaliną. Jeśli akurat nie wyskakuje z samolotów, można go znaleźć na snowboardzie, rowerach zjazdowych lub na torze wyścigowym.
📣 WSEI Talks
🟩 Cykl WSEI Talks to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy, skierowane do osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy na temat biznesu, strategii świadomego liderstwa i kreowania marki za pomocą tradycyjnych i nowych mediów. Dynamiczna forma krótkich wykładów oraz rozmów pozwala na aktywne uczestnictwo w dyskusji oraz zadawanie pytań gościom, wśród których znajdą się między innymi czołowi specjaliści nowych mediów i employer bradningu, znani przedsiębiorcy i twórcy internetowi.