Inauguracja cyklu spotkań WSEI Talks - WSEI Kraków
WSEI_WSEI Talks_Simon_fb_cover

Inauguracja cyklu spotkań WSEI Talks

3 kwietnia 2022 roku zainaugurowaliśmy nowy cykl eksperckich wykładów i rozmów WSEI Talks. Gościem spotkania był dyrektor kreatywny, Szymon Waloszek, który przedstawił autorski speech „Motywacja w karierze, czyli jak nie zgasić wewnętrznej iskry”.

WSEI Talks  to korepetycje z kariery i nowoczesnego rynku pracy w formie krótkich rozmów oraz wykładów czołowych specjalistów nowych mediów i employer bradningu, znanych przedsiębiorców i twórców internetowych. Pierwsze spotkanie uświetniło wystąpienie Szymona Waloszka, najlepszego dyrektora kreatywnego w Europie. Jako twórca strategii komunikacyjnych dla wiodących marek oraz doświadczony menadżer, Waloszek opowiedział o motywacji w karierze oraz wyzwaniach, jakie niesie ze sobą praca w branży kreatywnej. Gość wspólnie ze studentami przedyskutował także trudne aspekty kariery, takie jak ryzyko wypalenia zawodowego lub mobbing.

Wykład został entuzjastycznie przyjęty przez studentów, którzy zapełnili przestrzeń co-workingu. Finalnie w wydarzeniu wzięło udział 50 osób.