WSEI organizatorem gry terenowej "Przedsiębiorczym tropem" - WSEI Kraków
wsei-gra-terenowa

WSEI organizatorem gry terenowej "Przedsiębiorczym tropem"

5 kwietnia 2022 roku w Wyższej Szkole Ekonomii i Informatyki odbyła się gra terenowa „Przedsiębiorczym tropem” zorganizowana przez uczelnię w ramach programu „Uczelnie Szkołom – o finansach z NBP. Edycja II”.

Gra, której tematem przewodnim były zarządzanie finansami i wiedza ekonomiczna, to kolejna część projektu realizowanego we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim. Do udziału zostało zaproszonych siedem pięcioosobowych reprezentacji szkół, wyłonionych w pierwszym etapie.

Rozgrywka trwała od 10.00 do 13.00. Drużyny stanęły przed wyzwaniem zrealizowania zadań wymagających pracy zespołowej lub wykazania się odpowiednią wiedzą z zakresu przedsiębiorczości. Warunkiem poznania treści kolejnych poleceń było szybkie przemieszczanie się pomiędzy punktami rozmieszczonymi na terenie WSEI.

Na podium stanęli kolejno reprezentanci szkół z Zakopanego, Niepołomic i Andrychowa. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy.