Podsumowanie I edycji #𝗦𝗖𝗜𝗘𝗡𝗖𝗘 𝗖𝗟𝗨𝗕 𝗙𝗘𝗦𝗧 - WSEI Kraków
SCIENCE CLUB FEST

Podsumowanie I edycji #𝗦𝗖𝗜𝗘𝗡𝗖𝗘 𝗖𝗟𝗨𝗕 𝗙𝗘𝗦𝗧

Podsumowanie I edycji Festiwalu Kół Naukowych WSEI, czyli #SCIENCE CLUB FEST 2023!

Festiwal Kół Naukowych WSEI, czyli Science Club Fest 2023, odbył się 25 maja 2023 roku na terenie Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie.
Wydarzenie to  przyciągnęło zarówno członków kół naukowych, jak i licznych gości, przedstawicieli Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz zagranicznych gości.

Podczas festiwalu uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnorodnych warsztatach i prezentacjach. Od eksplorowania możliwości druku 3D, przez zabawę w technologii VR, gry aż po pogłębianie wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej i kontrowersji w reklamie - oferta była bogata i różnorodna.

W trakcie wydarzenia można było spotkać się z członkami kół naukowych, dowiedzieć się więcej o projektach, które realizują oraz skorzystać z warsztatów przygotowanych przez naszych studentów.

Ważnym punktem programu były prezentacje dotyczące różnych obszarów nauki i technologii, takich jak projektowanie gier, druk 3D, Linux czy tworzenie aplikacji mobilnych. Dodatkowo, uczestnicy mieli szansę spotkać się z reżyserką Kingą Syrek (Absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie) i poznać jej projekty filmowe wykorzystujące technologię 2D i VR.

Festiwal zakończył się warsztatem "Kto wyżej" dotyczącym budowania zespołów projektowych, który był doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Podsumowując Science Club Fest 2023 był nie tylko miejscem nauki i rozwoju, ale także inspirującą platformą do współpracy i wymiany myśli między pasjonatami nauki i technologii. Otwarcie na różnorodne tematy i interakcje uczestników sprawiły, że festiwal był dla nas wyjątkowym wydarzeniem.

SPRAWDŹ więcej szczegółów:  https://sciencefest.wsei.edu.pl/edycja-i/