Szkolenie onlinie | 17.11.2023 - WSEI Kraków
1200x628-poprawione

Szkolenie onlinie | 17.11.2023

Serdecznie zapraszamy na szkolenie organizowane przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, z pomocą Wydziału Zdrowia oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, które odbędzie się 17 listopada 2023 w godzinach 10:00-14:00.

Temat: „Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej osób z niepełnosprawnościami”.

Podczas szkolenia uczestnicy uzyskają informację o formalno-prawnych aspektach zakładania działalności gospodarczej i procedurach rejestracji jednoosobowej działalności, a także o obowiązkach przyszłego przedsiębiorczy wobec ZUS-u. Ponadto na spotkaniu Wydział Zdrowia poruszy kwestię zasad ubiegania się o dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób z niepełnosprawnościami.

Szkolenie będzie na bieżąco tłumaczone przez tłumaczy Polskiego Języka Migowego.

Więcej informacji: https://www.poznan.pl/mim/msp/pinboard,1033/zakladanie-i-prowadzenie-dzialalnosci-gospodarczej-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami,36545.html